REKLAMA
Hledat

Fotosoutěž Otevřená Praha Pořádá ESTAV.cz a Open House Praha.

estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Přijďte na veletrh FOR PASIV 2022. ESTAV.cz nabízí volnou vstupenku zdarma!

Přijměte pozvání redakce ESTAV.cz na jarní stavební veletrhy zaměřené na úsporné bydlení, vytápění a dřevostavby FOR PASIV, FOR THERM a FOR WOOD. Na veletrhu můžete získat na našem stánku příručku Jak koupit bydlení. Navštívit můžete i odborný doprovodný program. Vstupte na veletrh zcela zdarma s naší volnou vstupenkou.
Veletrh For Pasiv - archivní snínek redakce, foto Jiří Zilvar
Veletrh For Pasiv - archivní snínek redakce, foto Jiří Zilvar

Veletrhy o stavebnictví, úsporném bydlení, vytápění a dřevostavbách. Výstavy se konají na výstavišti PVA Expo Praha v Letňanech ve dnech 3. –⁠ 5. března 2022.

Volnou vstupenku na současně probíhající veletrhy FOR PASIV, FOR WOOD, FOR THERM a Střechy Praha, zdarma od redakce ESTAV.cz získáte na tomto odkazu (kapacita vstupenek je omezena).

FOR PASIV je určen všem specialistům, odborníkům a těm, kteří se zajímají o nízkoenergetické, pasivní a nulové domy, ať už jsou to mladí perspektivní lidé, kteří řeší úspory energie v novém bydlení či starší generace, která si chce dopřát ještě dostatek výhod a pohodlí svého stávajícího domova.

Veletrh FOR PASIV nabídne i pro poučeného laika velmi atraktivní doprovodný program. Každodenní program doplní odborné poradenské centrum.

Na veletrhu si můžete vyzvednout tištěnou příručku Jak koupit bydlení a to v hale 2, stánek D03.

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: Střechy Praha

Březnový veletrh STŘECHY PRAHA 2022 s atraktivním programem

Navštivte ve dnech 3. – 5. 3. 2022 soubor veletrhů STŘECHY PRAHA v pražských Letňanech, kde na Vás čekají žhavé novinky na jednom místě, v souběhu s veletrhy SOLAR PRAHA, ŘEMESLO PRAHA a Festivalem dřeva a nářadí. Konečně osobně a naživo!

REKLAMA