REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Příbramská nemocnice volá o pomoc! Můžete poskytnout ochranné obleky?

Používáte při práci ochranné obleky, např. jako lakýrníci, malíři nebo jiné profese a můžete jich pár postrádat? Oblastní nemocnice Příbram je v tuto chvíli urgentně potřebuje pro ochranu zdravotníků před koronavirem. Pokud je to možné, prosíme poskytněte jí libovolné množství.
Příbramská nemocnice volá o pomoc! Můžete poskytnout ochranné obleky?

Oblastní nemocnice Příbram prosí o pomoc, akutně tam chybí ochranné obleky, alespoň vodoodpudivé pro ochranu před nákazou COVID 19 při péči o nakažené pacienty. Uvítají jakékoli množství. Máte-li nějaké zásoby, které byste mohli poskytnout, prosíme ozvěte se co nejdříve na uvedený kontakt:

Monika Boušková, Oblastní nemocnice Příbram, e-mail: monika.bouskova@onp.cz, tel.: 723 948 338

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Přečtěte si více k tématu Stavba

Zdroj: AdobeStock - ChiccoDodiFC

Proč ceny bytů v Česku nepřetržitě rostou? Podívejme se na to podrobně

Je to inflace, nedostatek nových bytů, dočasný převis poptávky nad nabídkou ekonomická krize spojená s krizí stavebních materiálů, dochucená o vliv pandemie covid-19? S odhadem je těžké se splést, protože nezanedbatelný vliv na současnou situaci mají všechny tyto faktory. Podívejte se na to ale podrobněji.

Zdroj: Nicoll

Podtlakové odvodnění ploché střechy

Podtlakové systémy se používají pro odvádění dešťových vod z objektů, které mají dostatečnou výšku a dostatečnou odvodňovanou plochu. Bez dodržení těchto podmínek podtlakový systém nemůže fungovat. Střešní vtoky jsou řešeny tak, že se zcela zaplní vodou a při proudění vody se v potrubí vytvoří podtlak (princip…