Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Fotosoutěž Letní posezení zná své vítěze

Redakce stavebních portálů ESTAV.cz a TZB-info vyhlásila na prázdniny roku 2020 velkou letní fotosoutěž na téma Letní posezení. Předmětem zájmu letošních záběrů se tak staly pergoly, terasy, altány, lavičky i přístřešky. Již známe vítěze.

Na vyhlášení v rámci živého vysílání ve studiu ESTAV.cz a TZB-info 24. září 2020 se můžete podívat.

Léto, pohoda, pergoly, terasy, lavičky – to byly náměty soutěžních fotografií v letošní čtenářské fotosoutěži Letní posezení. Kompletní pravidla fotosoutěže i všech 32 soutěžních snímků jste již mohli vidět. Podívejte se na výsledky!

Kategorie hlasování čtenářů

1. místo
Alena Majetná – Tady si užíváme letní pohodičku

2. místo
Jana Paďouková – A káva by nebyla?

3. místo
Eva Hlaváčová – Moje terasa domku

Co vyhráli autoři vítězných fotografií v kategorii "Hlasování čtenářů"?

Sadu cen pro tvorbu a údržbu vašeho letního zahradního posezení. Ceny věnovaly firmy BalakrylKB-BLOK.

  1. místo: 6x slevový poukaz na nákup barev Balakryl se slevou 50 % + balíček barev Balakryl + 20% sleva na nákup výrobků KB-BLOK.
  2. místo: 3x slevový poukaz na nákup barev Balakryl se slevou 50 % + balíček barev Balakryl + 20% sleva na nákup výrobků KB-BLOK.
  3. místo: 2x slevový poukaz na nákup barev Balakryl se slevou 50 % + balíček barev Balakryl + 20% sleva na nákup výrobků KB-BLOK.

Výherci v kategorii „Výběr redakce“

Výherci získávají poukaz na slevu pro výrobky PAMA, kterými si zastřešíte třeba i to svoje letní posezení. A zkrášlit si terasu můžete i dekoračními vínovkami od firmy HELUZ nebo vybudovat zahradní zídky či chodníky pomocí výrobků od KB-BLOK. Kategorie "Výběr redakce" nemá rozlišené pořadí, ceny si rozdělí dvě fotografie.

Odměnu 20 ks výrobku HELUZ vínovka včetně dopravy po ČR a SR + 20% sleva na nákup výrobků KB-BLOK získává Tereza Tomášková – Zahradní jezírko s rybkami a lekníny.

Odměnu Poukaz na slevu 5000 Kč na nákup výrobků firmy PAMA + 20% sleva na nákup výrobků KB-BLOK získává Jana Paďouková za fotografii Slunce pod Karlštejnem.

Všem výhercům gratulujeme a budeme je kontaktovat a rozesílat ceny.

Kdo jsou firmy, které dodaly ceny

  • PAMA, a.s. je rodinná česká firma se sídlem v Ostrově nad Oslavou v centru Vysočiny. Byla založena v roce 1993 jako obchodní organizace specializující se na prosvětlovací sklolaminátové a polykarbonátové desky, profily a systémy.
  • Společnost KB-BLOK systém s.r.o. nabízí do soutěže slevové poukázky na nákup svých betonových výrobků, kterými si můžete např. zkrášlit svou zahradu. Poukázky lze uplatnit v jedné z jejich prodejen.
  • Barvami Balakryl můžete natřít třeba právě vaši terasu, pergolu nebo lavičku (nebo cokoliv jiného).
  • HELUZ není jen špičková cihla, ale kompletní stavební systém. Jeho součástí jsou i takové detaily jako právě vínovka, kterou můžete v soutěži vyhrát. Tvarovka, ze které můžete vytvořit dekorativní a praktickou stěnu na vaši terasu či do zahradní kuchyně.
  • Serafin Campestrini s palubkami SECA Borohrádek patří k předním evropským výrobcům hoblovaného dřeva a dále zpracovávaných dřevařských produktů pro fasády, terasy, podlahy. Za pozornost stojí především řada palubek FEELWOOD. Firma bude odměňovat hlasující čtenáře dárkovými předměty.

Sdílet / hodnotit tento článek

Přečtěte si více k tématu Zahrady, chodníky, ploty a terasy

Foto: Matej Hakár

Strohá čtvercová dispozice domu přináší nečekané možnosti a bonusy

Už při prvním pohledu je zřejmé, že elementární kulisy fasád, které ohraničují čtvercový půdorys domu, zároveň ukrývají členitou organickou vnitřní strukturu. Klasické schéma kompaktního domu, rozšířeného o terasy, nahrazuje otevřená obytná krajina se zónami různých proporcí.