Hledat
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

CYO - odvážné prohlášení v progresivních i klasických koupelnách

S designovým jazykem, který se zdá být známý, ale je nový a futuristický, CYO reprezentuje tradici a budoucnost tady a teď.
Zdroj: luxusni-koupelny-praha.cz
Zdroj: luxusni-koupelny-praha.cz

Nové impulsy pro design koupelny

Velká a inspirativní řada rukojetí v různých povrchových úpravách a provedeních umožňuje vysoký stupeň volnosti designu. Kromě standardních povrchových úprav, které jsou k dispozici, je zde šest exkluzivních povrchových úprav na zakázku z přírodního kamene s extravagantními texturami, které rozšiřují škálu možností individualizace.

Základním tvarem kruhu je centrální designový prvek zdokonalovaný kruhovými úchyty. Pečlivě vybrané povrchové úpravy podtrhují exkluzivní vlastnosti CYO a zaručují stylovost a odolnost.

Jedinečný koncept rukojeti je zvláštní prvek. Hlavní chod je otočením vnějšího kroužku. Jemně vyladěné zastavení kliknutím poskytuje uživateli specifickou hmatovou zpětnou vazbu. Funkce i design odráží maximální přesnost a kvalita zpracování.

Luxusní koupelny Praha

logo
Prokopova 2856/10
130 00 Praha 3

telefon: 774 221 009
e-mail: dornbracht@dorint.cz

web: www.luxusni-koupelny-praha.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Nejnovější redakční zprávy

Ilustrační obrázek, Zdroj: fotolia

Vláda zváží zvýšení normativů pro výpočet příspěvků na bydlení

Vláda zváží úpravu normativních nákladů na bydlení, které slouží pro výpočet výše příspěvku na bydlení. Příští týden požádá příslušné úřady o údaje pro případné navýšení částek. Novinářům to dnes řekl premiér Petr Fiala (ODS). Při zvýšení normativů se dávka na bydlení zvedne. Debatu o podpoře vyvolal předseda vlády…

Zdroj: Fotolia.com - nespix

V Lednici na Břeclavsku budou z lodních kontejnerů vznikat domy i kanceláře

Zvýšení výroby až o 250 procent umožní firmě RMR STAV KONT přestěhování do nového areálu v Lednici na Břeclavsku. Společnost bude v hale o rozloze 2000 čtverečních metrů měnit vysloužilé lodní kontejnery na domy, kanceláře případně další stavby. Zástupci firmy nové prostory představili novinářům.

Přenosová soustava, ilustrační obrázek, fotolia, Gina Sanders

ČEZ prodává 95 procent své produkce elektřiny v České republice

Polostátní energetická společnost ČEZ prodává 95 procent své produkce elektřiny v České republice, do zahraničí vyveze asi pět procent produkce, a to jen v případě, kdy ji nelze prodat na českém trhu. Primárně prodává ČEZ elektřinu koncovým zákazníkům a ostatním českým obchodníkům jako je PRE či E.ON přímo…

Ilustrační obrázek, bytový dům, Zdroj: Fotolia, nightman1965

Ceny starších bytů klesly. Brno je výjimkou

Průměrná cena staršího bytu v Česku poprvé od zimy roku 2019 mírně klesla. Na začátku léta se starší byt prodával za 88.756 korun na metr čtvereční, což je o dvě procenta levněji než na jaře. Jen v Brně cena mezičtvrtletně stoupla o tři procenta na 95.215 korun za metr čtvereční. Vyplývá to ze studie realitní skupiny…

REKLAMA