Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Články

Zdroj: EST Elektro-System-Technik, s.r.o.

Innr – chytré osvětlení. Pro každého

Innr, přední výrobce chytré osvětlovací techniky, přináší výborný poměr kvality a ceny, a tak je chytré osvětlení dostupné opravdu pro každého. A navíc s podporou Philips HUE.

Zdroj: SUNSYSTEM, s.r.o.

Posuvné brány: podle čeho vybrat tu nejlepší?

Posuvné brány s pohonem se těší stále větší oblibě a dnes už jsou nedílnou součástí většiny novostaveb. Zjistěte, jaké výhody vám přinesou a podle čeho je vybrat.

Zdroj: Konica Minolta Business Solutions

Recepční od Konica Minolta se nikdy nemračí

Chytré kamery řeší nedostatek kvalifikované pracovní síly a aktivní ochranu majetku. Z analýz Konica Minolta plyne, že kromě zefektivnění evidence návštěv pomůže tzv. e-kiosek k až 80% úspoře nákladů.

Správně dimenzovaný a instalovaný systém řízeného větrání vytváří zdravé vnitřní klima. Zdroj: Zehnder Group Czech Republic s.r.o.

Zdravé vnitřní klima je základ. Zbavte se předsudků o řízeném větrání. Část třetí: Zdraví a hygiena

Zdravotní a hygienické přínosy řízeného větrání jsou nejdůležitějším argumentem pro jeho pořízení. Přesto však v tomto ohledu stále panují předsudky týkající se kvality vzduchu – plísní a nečistot, ale i hlučnosti celého systému. Na ty se nyní zaměříme společně se zástupci švýcarského výrobce…

Zdroj: EKOTERM s.r.o.

Elektrické topné rohože do koupelny

Elektrické topné rohože se stávají stále populárnější volbou pro vytápění koupelen. Tyto inovativní topné systémy nabízejí nejenom komfort a pohodlí, ale také úsporu energie a zvýšenou bezpečnost.

Zdroj: Materasso Hotels

Jak vybrat hotelový nábytek

Při zařizování hotelového pokoje je kvalita odpočinku hostů na prvním místě. Nejdůležitější je proto výběr hotelové postele a matrace, ale i dalšího nábytku a vybavení hotelu.

Zdroj: Wienerberger s.r.o.

Zásady bezpečnosti při práci na střechách: Co říkají odborníci?

Práce na střechách v zimním období? Ano i ne. Podle odborníků záleží hlavně na tvaru střechy a materiálu. Z pohledu technického poradce šikmých střech Rudolfa Pruse by se neměl v zimním období investor do práce ve výškách vůbec pouštět. Naopak, Václav Jakubčík, specialista na střešní fólie…

Zdroj: Konica Minolta Business Solutions Czech spol. s r.o.

Digitální evidence docházky uspoří stovky tisíc korun ročně

Povinná evidence docházky nemusí mít podobu ručního zapisování nebo posílání mailem. Konica Minolta jako první na světě vybavila multifunkční tisková zařízení funkcí digitální evidence docházky.

Zdroj: PROMO HALY s.r.o.

Typy montovaných hal dle vlastností a použití

Existuje několik typů montovaných hal, které se liší svými vlastnostmi a použitím. Některé z nejčastěji používaných typů montovaných hal jsou popsány níže.

Zdroj: WULITON s.r.o.

Jak se nespálit při nákupu stropních LED panelů

Při přechodu na LED osvětlení je dobré se zorientovat v základních faktorech, které určují kvalitu svítidla. S dostatkem informací se vyhnete nákupu nekvalitních výrobků.

Zdroj: GEFIRA stavby s.r.o.

Trh s novými byty

Byty jsou drahé, jejich cena stále stoupá a je jich nedostatek. Není tomu tak ale všude, ten kdo chce bydlet, u nás si byt určitě vybere.

Zdroj: SPP CZ, a.s.

Ušetřete v novém roce za elektřinu: Změna k lepšímu není složitá

Platíte za elektřinu víc, než se vám líbí, ale nevíte, jestli to vůbec jde jinak? Nebo se vám prostě jen nechce do papírování a zařizování? Díky internetu a chytrým online nástrojům to není taková věda, jak by se mohlo zdát. Ukážeme vám, jak na to v několika snadných krocích.