REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Festival dřeva a nářadí na veletrhu Střechy Praha 2022

V tradičním únorovém termínu proběhne 23. ročník stavebního veletrhu Střechy Praha, jehož součástí bude již potřetí Festival dřeva a nářadí.

Festival kromě široké nabídky dřevosortimentu a vybavení pro řemeslníky i kutily představí postupující proces digitalizace řemesel, který propojuje tradiční řemeslné postupy s moderními technologiemi. Těšit se můžete například na novinky z oblasti zaměřování a 3D modelování střech, řešení pro detekci zatékání střech, mnohé další aplikace a také špičkové digitalizované nástroje a nářadí. Součástí festivalu bude Zóna pro tesaře, dále na vás čekají zajímavé workshopy a festival navštíví opět řada osobností z oboru, se kterými můžete diskutovat. Nebudou chybět soutěže o pěkné ceny, ochutnávky nebo zábavné hry pro naše nejmenší návštěvníky.

V termínu 10. – 12. 2. 2022 na výstavišti v Praze Letňanech se tedy můžete těšit na oblíbený soubor veletrhů Střechy Praha, Solar Praha a Řemeslo Praha s Festivalem dřeva a nářadí.

Zdroj: strechy-praha.cz

Ohlédnutí za letošním rokem

V důsledku pandemie proběhl letošní veletrh ve virtuální podobě. Online veletrhu Střechy Praha se zúčastnilo přes čtyři desítky firem a přes 3 300 unikátních návštěvníků. S tradičním veletrhem se statistiky srovnávat nedají, ale i v takto komplikované době se podařilo propojit vystavovatele se skutečnými zájemci, kteří hledali konkrétní informace.

Online veletrhy nemohou nahradit klasické kamenné veletrhy, ale mohou být zajímavým doplňkem marketingového mixu. Formát tradičního veletrhu je však pro živý kontakt a osobní domlouvání obchodů tou nejlepší variantou.

Zdroj: strechy-praha.cz

Témata veletrhu 2022

Veletrh představí komplexní nabídku výrobků a služeb pro stavbu a renovaci střech a bude reagovat na aktuální situaci v oboru i ve společnosti. Kromě digitalizace napříč obory budou tématem například zelené střechy, hospodaření s dešťovou vodou nebo stínicí technika. Opomenuty nebudou ani novinky v legislativě, včetně nového stavebního zákona a nových výzev v programu Nová Zelená Úsporám pro období 2021-2030. Veletrh Solar Praha se bude věnovat rozjezdu nových programů na podporu výstavby solárních elektráren.

Buďte součástí oblíbené akce, těšíme se na vás!

Střechy Praha s.r.o.

logo
Jeremiášova 1422/7b
155 00 Praha 13

telefon: 296 397 305-6
e-mail: strechy@strechy-praha.cz

web: www.strechy-praha.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Přečtěte si více k tématu Stavba

Zdroj: AdobeStock - ChiccoDodiFC

Proč ceny bytů v Česku nepřetržitě rostou? Podívejme se na to podrobně

Je to inflace, nedostatek nových bytů, dočasný převis poptávky nad nabídkou ekonomická krize spojená s krizí stavebních materiálů, dochucená o vliv pandemie covid-19? S odhadem je těžké se splést, protože nezanedbatelný vliv na současnou situaci mají všechny tyto faktory. Podívejte se na to ale podrobněji.

Zdroj: Nicoll

Podtlakové odvodnění ploché střechy

Podtlakové systémy se používají pro odvádění dešťových vod z objektů, které mají dostatečnou výšku a dostatečnou odvodňovanou plochu. Bez dodržení těchto podmínek podtlakový systém nemůže fungovat. Střešní vtoky jsou řešeny tak, že se zcela zaplní vodou a při proudění vody se v potrubí vytvoří podtlak (princip…

REKLAMA