Témata Hledat

Fotosoutěž Otevřená Praha Pořádá ESTAV.cz a Open House Praha.

Co se událo v roce 2021 ve světě vodovodních baterií GROHE

Přelom roku je ideální příležitostí dívat se nejen vpřed, ale zrekapitulovat i to, co nám přinesl rok uplynulý. Podívejte se na ty nejzásadnější inovace produktového portfolia GROHE Professional, které 2021 přinesl.
Zdroj: Grohe

SPRCHOVÉ SYSTÉMY EUPHORIA 260 A 310: Stylový design a luxusní sprchování

Poznejte novou generaci sprchového systému GROHE Euphoria. Chcete-li si užít relaxační sprchu přizpůsobenou vašim individuálním potřebám, je ideální volbou sprchový systém. Kombinace spolehlivého termostatu, který dokonale reguluje průtok a teplotu vody, praktické ruční sprchy a hlavové sprchy připomínající lázně vám umožní vychutnat si chvíle sprchování naplno. Například sprchové systémy

GROHE Euphoria 260 jsou k dispozici se třemi různými typy proudů a rukojetí ProGrip pro pohodlné nastavení proudu vody. Sprchové systémy GROHE Euphoria 310 přesvědčí velkorysou hlavovou sprchou pro pokrytí celého těla. Kovová rukojeť navíc umožňuje pohodlné používání termostatu. Oba sprchové systémy s velkorysou sprchovou hlavicí nabízejí nejen maximální pohodlí, ale také okamžitě dodají každé moderní koupelně designový styl.

Zdroj: Grohe

Aktualizované varianty obou systémů nyní září velmi svěžím vzhledem a zároveň nabízejí vynikající bezpečnost pro celou rodinu.V nových sprchových systémech

GROHE Euphoria 260 a 310 je proto integrována technologieGROHE CoolTouch. Tento bezpečnostní prvek zajišťuje, že tělo termostatu není nikdy příliš horké na dotek, čímž se eliminuje riziko opaření. Štíhlejší a prostornější design navíc umožňuje více možností přizpůsobení vašemu osobnímu stylu. Díky technologii FastFixation lze sprchové systémy přizpůsobit stávajícím otvorům ve zdi, což výrazně usnadňuje instalaci. GROHE Euphoria je snadný způsob, jak vrátit radost do vaší koupelny.

Zdroj: Grohe

4. GENERACE EUROSMART: Návrat ikony

Opravdový favorit! Díky své všestrannosti se baterie Eurosmart staly od svého uvedení na trh v roce 1999 bestsellerem. S každým novým designem přizpůsobuje společnost GROHE svou řadu měnícím se potřebám zákazníků, díky čemuž vytvořila sortiment s bezkonkurenční univerzálností a inovativními detaily, který dokáže uspokojit i velmi individuální potřeby.

S baterií GROHE Eurosmart si každý najde dokonalé řešení. Modernizované portfolio nyní obsahuje různé varianty pák a zvýšenou výšku baterie pro větší pohodlí a čistší, ostřejší linie – ideální pro každý moderní domov.

Zdroj: Grohe

Pro starší lidi může být užitečné, když mají při každodenních úkonech trochu více úchopu a podpory, a to bez ohledu na to, zda žijí v pečovatelském zařízení nebo ve svém vlastním domě. Zejména každodenní péče o koupelnu může být náročná. Varianty páky Eurosmart s průřezem mohou být velkým přínosem, protože umožňují nejen lepší úchop, a tím i lepší manipulaci s pákou, ale nabízejí také řadu zdravotních a bezpečnostních výhod.

Hygiena je v dnešní době důležitým a stále aktuálním tématem. Zejména v místech, kde platí zvláštní hygienické předpisy, například v ordinacích lékařů, je pro zlepšení hygieny užitečná malá podpora navíc. Koupelnové baterie Eurosmart s dlouhými pákami umožňují flexibilní hygienické ovládání pomocí loktu a zabraňují tomu, aby se povrch baterie stal potenciálním zdrojem kontaminace. Díky tomuto volitelnému bezdotykovému ovládání je mytí rukou ještě hygieničtější.

Zdroj: Grohe

Pro ty, kteří hledají větší flexibilitu, je skvělou volbou nová umyvadlová baterie Eurosmart 2 v 1 Hybrid: Kombinuje manuální i bezdotykové ovládání a poskytuje maximální pohodlí a skvělou hygienu. Uživatelé se mohou rozhodnout, zda se chtějí dotknout ruční páky, nebo zda chtějí použít bezdotykovou technologii pro hygieničtější péči aktivací průtoku vody pomocí integrovaného senzoru.

Díky všem těmto variantám, z nichž si můžete vybrat, je Eurosmart rozhodně všestranným řešením pro každou moderní koupelnu. Kterou z nich si vyberete?

GROHE TEMPESTA 250: O kapku příjemnější osvěžení

Vychutnejte si sprchu lehkou jako teplý letní déšť. Jemné kapičky vody pohladí vaši pokožku. Celé vaše tělo je shora pokryto teplou vodou. Máte pocit, jako byste se ocitli uprostřed teplého letního dne nebo jako by vám kůži velmi jemně zakrýval měkký župan. S hlavovou sprchou GROHE Tempesta 250 si můžete tento uklidňující pocit užívat každý den ve vlastní sprše doma, v létě i v zimě.Velkorysý průměr hlavové sprchy 250 mm poskytuje dostatek prostoru pro rozprostření.

Zdroj: Grohe

Osvěžující dešťový sprej slibuje plnou relaxaci a revitalizaci. Vychutnejte si čistý požitek a buďte si jisti, že vaše luxusní sprcha je zároveň šetrná k životnímu prostředí díky funkci EcoJoy, která šetří vodu. Technologie omezuje průtok vody na udržitelných 9,5 litrů za minutu, aniž byste to poznali na výkonu. Zažijte čistý požitek z vody a zároveň přispějte k ochraně životního prostředí!

GROHE Tempesta 250 je k dispozici v kulatém a hranatém provedení jako samostatná sprcha, v sadě se sprchovým ramenem nebo jako kompletní sprchový systém. Její minimalistický design umožňuje začlenění do jakékoliv moderní koupelny a univerzální přípojka usnadňuje instalaci na všechna standardní sprchová ramena – snadné vylepšení pro relaxační a udržitelný zážitek ze sprchování.

BAULINES: Univerzální řešení pro vaši moderní koupelnu

Při stěhování do nového domova nebo při rekonstrukci domácnosti může být hledání správných koupelnových výrobků problém. Nemusíte si dělat žádné další starosti, protože společnost GROHE nabízí řešení pro každého, ať už se stěhuje poprvé, nebo je dlouholetým majitelem domu: Portfolio GROHE Baulines je ideální pro každého, kdo hledá vysokou kvalitu a estetický design za dostupnou cenu – ideální pro moderní koupelnové koncepty s malým rozpočtem.

Zdroj: Grohe

Díky dvěma různým designovým variantám koupelnových baterií BauLoop a BauEdge dává řada GROHE Baulines na výběr od kubistického až po odlehčený vzhled. Ať už si vyberete jakoukoli baterii, všechny mají moderní, minimalistický vzhled, který se zaměřuje na nadčasovou jednoduchost. Jakmile si najdete svou oblíbenou baterii Baulines, vše k sobě dokonale ladí.

Široká nabídka umyvadlových baterií hovoří stejným designovým jazykem jako odpovídající keramika Bau Ceramic a dokonce i doplňky Bau, což vytváří harmonickou atmosféru koupelny. Kromě toho je GROHE Baulines vaším věrným společníkem pro ekologický životní styl. Všechny baterie jsou vybaveny technologií GROHE EcoJoy, která šetří vodu a pomáhá vám přispět k ochraně planety, aniž byste museli dělat kompromisy v oblasti výkonu.

GROHE Baulines jsou dokonale všestranným společníkem: Moderní design se úspěšně snoubí s nejmodernějšími technologiemi, což zaručuje vysoce kvalitní řešení koupelny za přijatelnou cenu. S Baulines je to láska od první kapky!

Grohe ČR s.r.o.

logo
Antala Staška 510/38
140 00 Praha 4

telefon: +420 277 004 190
e-mail: grohe-cz@grohe.com

web: www.grohe.cz/cs_cz/

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Přečtěte si více k tématu Zařizovací předměty v koupelně

Zdroj: Ateliér SLIM

Z koupelny až na měsíc. Podpořte český design v mezinárodní soutěži

Designová koupelna s názvem UP TO THE MOON od české architektky se probojovala do mezinárodního kola soutěže Geberit. Návrh koupelny, jejímž hlavním motivem je symbol měsíce v úplňku, se uchází o přízeň v mezinárodním hlasování. Podpořte ho! Vítězný návrh bude realizován ve švýcarském showroomu.

Zdroj: Hornbach

Krása mozaiky opět na výsluní. Jaká je historie mozaiky a proč ji využít u sebe doma?

Menší poskládané geometrické tvary, pro něž se vžil název mozaika, využívají lidé již více než pět tisíc let. Dochovaly se vzácné exempláře z Persie, Číny, Indie či Řecka. Původně šlo o nejrůznější úlomky kamenů osekaných do tvaru krychle, aby bylo možné je umístit blízko sebe a dosáhnout tak zajímavého vykreslení…

Zdroj: konference-interiery.cz

Konference INTERIÉRY 2021

Ve čtvrtek 4. listopadu 2021 se koná jubilejní 10. ročník konference INTERIÉRY, která je určena interiérovým designérům, architektům, výrobcům nábytku a dalším profesionálům z oboru interiérů.

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA