REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Barvy do ložnice: Jaké jsou trendy?

Přemýšlíte, jakou barvu do ložnice zvolit? Zjistěte, jaké odstíny jsou nejoblíbenější a jaké emoce ve vás dokáží vyvolat.
Zdroj: ferreti.eu
Zdroj: ferreti.eu

Neutrální barvy můžete snadno kombinovat

S neutrálními barvami v ložnici rozhodně nesáhnete vedle. Řadí se k nim zejména šedá, bílá a béžová. Tyto barvy se skvěle hodí v případě výmalby, jelikož k ní budete snadno kombinovat nábytek, textilie i další doplňky.

Pastelové barvy do ložnice podpoří klid

Ke klidnému a relaxačnímu prostředí v ložnici dokáží přispět také pastelové barvy. Řadí se mezi ně například světle růžová, zelená, modrá a levandulová. K uklidňujícím pastelovým barvám se bude také skvěle hodit nábytek v tmavších odstínech (černý nebo tmavě hnědý).

Odvážné barvy umožní experimentovat

I v ložnici se můžete rozhodnout pro výrazné odstíny. Budou se hodit zejména pro ty z vás, kteří mají v oblibě svěží interiéry. Experimentovat můžete s odvážnými kombinacemi, případně se rozhodnout pouze pro jednu výraznou barvu. Oblíbená je například tmavě modrá ložnice. Obecně se ale nedoporučuje přistupovat k červené, která evokuje agresi.

Bílá barva opticky zvětší prostor

Bílá barva působí elegantním a luxusním dojmem, navíc dokáže opticky zvětšit prostor. Díky tomu se jedná o populární barvu zejména pro malé ložnice. Výhodou bílé je také fakt, že k ní snadno sladíte další detaily.

Le Chomat s.r.o.

logo
Showroom v Praze
Fügnerovo náměstí 1867/6
12000 Praha 2

telefon: +420 773 304 029
e-mail: lechomat@lechomat.com

web: www.lechomat.com

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: Ferreti

Kam umístit postel pro co nejkvalitnější spánek?

Kvalita spánku má velký vliv na fyzické i psychické zdraví. Proto je důležité nepodceňovat výběr vhodné postele, dodržovat pravidla spánkové hygieny a zajistit v ložnici optimální prostředí.

Zdroj: Materasso Hotels

King size bed: Jak vybrat perfektní hotelovou postel?

Provozujete hotel, penzion nebo ubytovací zařízení? Pak jistě víte, že klíčem k úspěchu v tomto oboru podnikání je kvalitní postel a matrace. Dopřejte svým hostům luxusní king size bed.