Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Stěhování snadno a rychle: Profesionální služby pro stěhování bez starostí

Profesionální stěhování vám ušetří mnoho času při stěhování. Ať už jde o stěhování domu či bytu, nebo kanceláří. Vyhnete se starostem s přípravou i samotným stěhováním. Můžete se přitom spolehnout, že vše proběhne rychle a bez komplikací.
Zdroj: New Africa / Shutterstock.com
Zdroj: New Africa / Shutterstock.com

Stěhování na klíč

Pokud vás čeká stěhování, neváhejte se obrátit na profesionály. Ti pro vás zajistí kompletní služby – od přípravy nábytku a jeho zabalení až po opětovné smontování na místě určení. Jde o stěhování na klíč, které je snadné a rychlé. Prvním krokem je vždy návštěva technika, který si prohlédne prostory a předměty ke stěhování. Lze tak vše předem naplánovat, vytvořit cenovou kalkulaci a zároveň může tato schůzka sloužit pro zodpovězení všech vašich dotazů, které ohledně stěhování máte.

Příprava nábytku

Před samotným stěhováním přichází na řadu přípravné práce. Jde zpravidla o demontáž nábytku, jeho zabalení a podobně. Stěhovací firma tyto starosti vyřeší za vás. Nejčastěji k přípravě dochází v den stěhování. Pokud však chcete stěhovací den zkrátit, lze tyto práce provést i s předstihem, například den před stěhováním. Samozřejmostí je bezpečná manipulace a důkladné zabalení nábytku a dalšího vybavení, aby nedošlo k jeho poškození při převozu.

Průběh stěhování

Odborníci pro vás navrhnou seznam označování krabic, aby stěhování bylo jednodušší. Jakmile je tedy váš majetek převezen na místo určení, jeho vykládání je již snadné. Tento přehledný systém umožňuje celý proces urychlit. Je třeba vytvořit plánek, dle kterého bude poté nábytek rozmisťován rovnou na správné místo v určené místnosti. Pak už s ničím nemusíte manipulovat, vše je na svém místě.

Profesionální stěhovací služby jsou levné, nabízí přitom řadu benefitů, díky kterým vás už stěhování nemusí stresovat.

Sdílet / hodnotit tento článek

Nejnovější redakční zprávy