Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Venkovní dlažba snadno a rychle

Léto už je tady a vy nemáte vyřešenou venkovní dlažbu na zahradě, terase nebo okolo bazénu? Pokud ještě pořád tápete a nevíte, kde začít, ale i přesto byste dlažbu už chtěli mít, tak tu pro vás máme řešení. A párty bude moci ihned začít!
Zdroj: Centrum bydlení a designu Kaštanová

Proč zvolit venkovní keramickou dlažbu?

Venkovní keramická dlažba je skvělým způsobem, jak ozdobit a ochránit váš exteriér. Je dostupná v široké škále stylů a barev, takže si můžete vybrat takovou, která vyhovuje vašemu vkusu a potřebám. Jednoduše tak můžete navázat vizuál svého interiéru na exteriér!

Jaké výhody venkovní keramická dlažba přináší?

  1. Je odolná: Venkovní keramická dlažba je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů, které ji činí odolnou vůči povětrnostním a proměnlivým vlivům, jako je déšť, sníh a slunce - takže do našeho prostředí ideální volba!
  2. Snadno se udržuje: Snadno ji vyčistíte a nevyžaduje žádnou zvláštní péči. Stačí ji umýt vodou s vybraným saponátem nebo ji zkrátka jen vzít vapkou a bude vypadat jako nová po mnoho let.
  3. Široká škála stylů a barev: Vybírat můžete v široké škále stylů - najdete tak vyhovující vašemu vkusu a potřebám. Můžete si vybrat z dlažby, která napodobuje vzhled přírodních materiálů, jako je kámen nebo dřevo, nebo dlažby, která má moderní design.

Pokud tedy hledáte odolnou, snadno udržitelnou a stylovou dlažbu pro váš exteriér, pak je venkovní keramická dlažba skvělou volbou.

Zdroj: Centrum bydlení a designu Kaštanová

Který způsob pokládky dlažby bude pro vás nejlepší?

Existuje několik způsobů pokládky venkovní keramické dlažby. Jsou zde i takové, které nevyžadují velkou přípravu a můžete se do toho pustit ještě dnes!

  1. Pokládka na betonový podklad: Nejběžnější a nejjednodušší. Podklad musí být rovný a hladký. Dlažba se lepí na betonový podklad pomocí speciálního lepidla.
  2. Pokládka na štěrkový podklad: Ideální pro dlaždice s velkou tloušťkou - například 2cm lastry. Štěrkový podklad se musí nejprve udusat a pak se na něj nasype vrstva písku. Dlažba se pak položí na písek a zarovná pomocí gumové paličky.
  3. Pokládka na terče: Ideální způsob pokládky, který zajistí rychlou instalaci. Dlažba se pokládá na terče - není potřeba žádná velká příprava terénu. Terče zajistí vyrovnání dlažby a navíc nabízí i prostor pro “uklizení” kabeláže či jiných trubek - právě v prostoru mezi terénem a terčem. Výšku terčů si můžete sami vybrat.

Chcete detailně vědět, jak na to? Stačí se podívat na instalační videa.

Kdy dlažbu potřebujete?

Že už včera bylo pozdě? Nebojte, na víkendovou párty můžete být připraveni obratem. Stačí navštívit jednu z poboček firmy Keraservis - v Brně, Praze a Ostravě nebo využít jejich e-shop a venkovní keramickou dlažbu si vybrat. V nabídce jsou i produkty dostupné ihned skladem, takže už můžete začít chystat místo na zahradě!

Zdroj: Centrum bydlení a designu Kaštanová

Přijďte se o výběru sami přesvědčit. Keraservis v Centru bydlení a designu Kaštanová v Brně vám s výběrem venkovní keramické dlažby pomůže.

Keraservis

logo
Kaštanová 515/125a
620 00 Brno

telefon: +420 515 919 565
e-mail: info@keraservis.cz

web: www.keraservis.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: Keraservis

Dřevo je v módě, v koupelně a exteriéru ale vsaďte na jeho imitaci. Nebudete litovat

Návrat k přírodě je trend a v bydlení to platí minimálně dvojnásob. Právě tam – v interiéru i exteriéru – se stále častěji uplatňují nejen přírodní materiály v „originální“ podobě, ale také jejich imitace. Prim mezi nimi hrají jednoznačně keramická dlažba a obklady v dekoru dřeva. Jaké jsou jejich výhody ve srovnání…

Zdroj: Keraservis

Jak vybrat venkovní dlažbu kolem bazénu

Léto klepe na dveře! Pokud si chcete užít horké dny doma u bazénu a ještě žádný nemáte, je nejvyšší čas začít se stavbou. My vám pomůžeme vybrat venkovní dlažbu.