REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

EFEKTA – obkladový systém promyšlený do všech detailů

Minimalistický a moderní design, funkční a uživatelsky logické uspořádání prostoru a přirozeně vypadající materiály v kombinaci se špičkovou technologií. Nejde jen o nové designové trendy. Bezesporu není možné opomenout kvalitní materiály, poctivé zpracování a promyšlenou variabilitu.
Foto: JAP FUTURE

Všechny zmíněné benefity jsou charakteristické pro obkladový systém EFEKTA, který se skládá ze tří částí – obklad stěny, skrytá zárubeň a nábytkové doplňky. „Předností tohoto systému je nezávislé použití jednotlivých částí nebo podle individuální potřeby jejich smysluplné propojení, a to jak v bytových interiérech, tak komerčních prostorech,“ doplňuje Petr Paksi, jednatel společnosti JAP FUTURE, která obkladový systém EFEKTA uvedla na trh.

Obklad stěny EFEKTA, dýha dub sukatý. Foto: JAP FUTURE

Základem celého systému je obklad stěny. Pro uchycení obkladu na stěny slouží systém navzájem propojených vodorovných a svislých hliníkových profilů, jejichž spojení zajišťují plastové fixační klipy. Montáž je ve srovnání s tradičními obklady stěn maximálně jednoduchá a přátelská, takže nerovnosti stěn ani rohy nejsou překážkou. Neocenitelnou předností je možnost bezproblémového zpětného rozebrání kvůli doladění systému nebo výměny dílců. Celková tloušťka obkladového systému včetně obkladové desky je 40,2 mm.

Obklad stěny EFEKTA, magnetický povrch. Foto: JAP FUTURE

Pro vytvoření průchodu v obkladovém systému byla speciálně vyvinuta skrytá zárubeň EFEKTA, která je zkonstruována tak, aby zajistila splynutí dveřního křídla do jedné roviny s obkladem. Do detailu je doladěno i barevné a pohledové přizpůsobení obkladu stěny. Do skryté zárubně EFEKTA se osazují dveře MASTER, jejichž opláštění může být totožné s obkladem stěny a skrytou zárubeň jako takovou lze lakovat barvou podle potřebného odstínu.

Dveře MASTER, skryté zarubeň a obklad stěny EFEKTA. Foto: JAP FUTURE

Velkou pozornost si zaslouží doplňky k obkladovému systému EFEKTA, které dokážou využít jeho potenciál na maximum. Jednatel JAP FUTURE, Petr Paksi, vysvětluje: „Obkladový systém umožňuje uchycení různých funkčních doplňků do svislého propojovacího profilu s otvory, které jsou přizpůsobeny vložení závěsného systému. Ten slouží jako podpěra polic, různých skříněk, držáku na ramínka nebo brýle. Variabilita doplňků je široká a lze je vyrobit individuálně na míru podle požadavku zákazníka. Díky tomu vytvoříte přehlednou a účelnou šatnu nebo designový interiér.

Ukázka použití funkčních doplňků EFEKTA – komerční prostor. Foto: JAP FUTURE

Nepřeberná škála obkladových materiálů – přírodní dýha, laminát, lakované sklo, kovolaminát, akrylátová fólie, zrcadlo nebo magnetická tabule – předurčuje široké využití EFEKTY. Navíc lze pohledový obklad použít jak pro sádrokartonové, tak i zděné příčky a neocenitelná je možnost dostat za obklad elektrické rozvody. Použitelnost obkladového systému EFEKTA v interiéru je neomezená a výsledkem je vždy TOP designové a po všech stránkách precizní řešení.

JAP FUTURE s.r.o.

logo
Nivky 67
750 02 Přerov

telefon: 581 587 811
e-mail: jap@japcz.cz

web: www.japcz.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Atypické stavební pouzdro PURE se šířkou stavebního otvoru až 2 000 mm. Foto: JAP

Doživotní záruka na všechna stavební pouzdra JAP

Jedním ze základních prvků každé místnosti jsou beze sporu dveře. Oddělují jednotlivé prostory v bytě a vytvářejí komfortní zónu soukromí. Už při plánování stavby či rekonstrukce je nutné se zamyslet nad jejich výběrem. Ujasnit si, jaké a kam umístit a jaký budou plnit účel. Stavební pouzdra pro…

Možnosti interiérových dveří a aktuální trendy

Možnosti interiérových dveří a aktuální trendy

Dřívější vnímání dveří jako interiérového prvku, který plní hlavně funkci oddělení jednotlivých místností, je dnes doplněno o emoční stránku a mnoho z nás požaduje vedle fungujících praktických vlastností dveří i jejich moderní a designový vzhled, který z dřívější popelky mnohdy dělá…

Zdroj: JAP FUTURE

Zábradlí JAP FUTURE – minimalistický design a maximální bezpečnost

Ze známých důvodů stavějí muži ženám odjakživa schody až do nebe. Časem začali klást čím dál větší důraz na bezpečnost a vzhled. Ano, řeč je o zábradlí, o prvku, který v symbióze se schodištěm dokáže vykouzlit designovou chloubu v každém interiéru i exteriéru. Základní konstrukce…

Zdroj: JAP FUTURE s.r.o.

Soklová lišta JAP – designový detail ke skryté zárubni

Moderní interiér, podle dnes preferovaných pravidel minimalismu, charakterizují čisté a prosté linie. Tomuto trendu plně odpovídá řešení dveřních otvorů skrytými zárubněmi, které umožňují dveřím se stěnou přesně lícovat. Navazujícím prvkem je zapuštěná soklová lišta ve zdi, která dotahuje ve spojení se skrytou…

REKLAMA