REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Tip EST: termokamera Benning TC 30 v kapesním formátu

Termokamera Benning TC 30 představuje špičkový přístroj pro termografickou analýzu a diagnostiku, který je určen pro široké spektrum profesionálních aplikací. Díky svým pokročilým funkcím a uživatelsky přívětivému designu se stává nezbytným vybavením pro techniky a odborníky v mnoha odvětvích, včetně stavebnictví, údržby či elektroinstalace.

Zdroj: EST Elektro-System-Technik, s.r.o.

Benning TC 30 disponuje 8 MP kamerou se 4násobným zvětšením a téměř 50 000 teplotními měřicími body, které zajišťuje detailní a přesný obraz teplotních rozdílů. To umožňuje snadnou identifikaci i těch nejmenších anomálií, což je klíčové pro preventivní údržbu a diagnostiku. Termokamera vás v případě výskytu vysoké teploty upozorní alarmem. Volitelným příslušenstvím je makroobjektiv pro tepelné obrazy elektronických obvodů a malých objektů.

Volit můžete z 5 obrazových režimů (tepelný, fúze, optický, obraz v obraze, smíšený) a 8 barevných palet (železo, duha, déšť, bíle/černě žhnoucí,…) k zobrazení tepelných obrazů. Pro záznam tepelných obrazů můžete volit ze 3 režimů: jeden obrázek, plánovaný záznam v intervalu 1–60 s a průběžný (1–9 obrázků).

širokým teplotním rozsahem −20 až +400 °C je TC 30 schopna pokrýt různé aplikace od nízkoteplotních inspekcí až po měření vysokých teplot v průmyslových procesech s vysokou přesností měření.

Sdílení obrazu v reálném čase. Zdroj: EST Elektro-System-Technik, s.r.o.

Ergonomický design a intuitivní ovládání usnadňují používání kamery i v náročných podmínkách. Velký a jasný dotykový 3,5" displej (8,9 cm) poskytuje přehledné zobrazení teplotních map.

Integrace WLAN a hotspotu pro mobilní koncové přístroje umožňuje snadný přenos dat a jejich sdílení v reálném čase. To usnadňuje spolupráci a rychlé rozhodování při diagnostice a opravách. Kromě toho má i rozhraní USB-C pro přenos dat do PC a vnitřní pamětí 16 GB.

Pro analýzu a dokumentaci tepelných obrazů slouží bezplatný software BENNING TC Analyser. V blízké budoucnosti bude uvedena aplikace BENNING TC-Image Link pro zobrazení náhledu v přímém přenosu a dalších funkcí na mobilním zařízení.

Obsah dodávky TC 30. Zdroj: EST Elektro-System-Technik, s.r.o.

Více informací a e-shop

Více informací o kameře najdete v produktovém prospektu, zakoupit ji můžete v našem e-shopu www.est-shop.cz.

Produkty BENNING, stejně jako produkty dalších renomovaných výrobců v oblasti elektrotechniky, komunikačních a řídicích systémů, vzduchotechniky a kabelů na český a slovenský trh dodává společnost:

EST Elektro-System-Technik, s.r.o.

Pod Pekárnami 338/12, Praha 9
Tel.: +420 266 090 711
E-mail: obchod@est-praha.cz
www.est-praha.cz

EST Elektro-System-Technik, s.r.o.

logo
Centrála
Pod Pekárnami 338/12
19000 Praha 9

telefon: 266 090 711
e-mail: obchod@est-praha.cz

web: www.est-praha.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: EST Elektro-System-Technik, s.r.o.

Firma EST představuje nový český katalog Theben KNX

Vydání českého katalogu Theben KNX je významným milníkem, protože kromě toho, že poskytuje důležité informace o KNX, je také uceleným přehledem sortimentu, jakými se německý výrobce Theben může chlubit. A věřte, že se má čím chlubit. Již od roku 1992 se Theben podílí na rozvoji KNX a v roce 2019…