REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Rychletuhnoucí spárovací malta na dlažby trvale uložené pod vodou

Mrazuvzdorná prášková spárovací malta weber.fug 872 F je určená pro vnitřní i vnější použití a pro práce v časové tísni. Je ideální především pro spárování ve vlhkém prostředí a i na místech, která jsou trvale pod vodou.

Rychletuhnoucí spárovací maltu weber.fug 872 F využijete na obklady i dlažby z kameniny a slinutých dlaždic, štípané dlaždice a kabřincové obklady, betonové dlaždice, dlaždice z opracovaného kamene (náchylné na vlhko).

Požadavky pro podklad

Suchý, pevný beze změn, nosný, zbavený všech volně oddělitelných částic (jako např. prach), oleje, mastnoty apod. Doporučujeme podklad upravit vyškrábáním zbytků lepicích tmelů.

Zpracování

Teplota podkladu a vzduchu nesmí klesnout pod +5 °C. Práce spojené s aplikací se nesmí provádět pod +5 °C (vzduch i konstrukce), při zpracování je třeba se vyhnout přímým negativním účinkům tepla, vlhka a průvanu. Max. teplota při provádění 30 °C.

Malta se připraví postupným vmícháním 1 pytle (25 kg) do 4 litrů vody pomocí míchadla (nástavec ruční vrtačky). Doba míchání je 2 minuty. Nechat 5 minut odstát a poté ještě jednou krátce promíchat. Doba zpracování směsi cca 30 min.

Nejdůležitější vlastnosti

  • možno používat na dlažby trvale uložené pod vodou
  • pro práce v časové tísni
  • vhodná pro dlaždice z kameniny, štípaných dlaždic, kabřince a dlaždic z opracovaného kamene
  • třída CG1
  • šířka spáry 3 – 20 mm

CHCETE PORADIT VE VAŠEM REGIONU?

Najdeme řešení i pro Váš projekt, v každém regionu jsou specialisté firmy Weber, kteří Vám rádi poradí. Kontaktujte nás emailem info@weber-terranova.cz nebo telefonicky dle příslušného kraje na mapce.

Aplikace

Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., Divize WEBER

logo
Radiová 3
102 00 Praha 10

telefon: 272 701 137
e-mail: info@weber-terranova.cz

web: www.cz.weber

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Jak na renovaci balkonů a lodžií pomocí rychlé opravné hmoty a epoxidů?

Jak na renovaci balkonů a lodžií pomocí rychlé opravné hmoty a epoxidů?

Příprava podkladu na balkonech, kde je již vytvořena spádová vrstva na nosné konstrukci a nebude se zabudovávat okapový plech a hydroizolační cementová stěrka, nebo je odvodnění již vyřešeno před tím na stávající konstrukci.

Vysoce odolný nátěr ochrání vaši fasádu nejen proti plísním a řasám

Vysoce odolný nátěr ochrání vaši fasádu nejen proti plísním a řasám

Univerzálně použitelný fasádní nátěr weber. ton bio je určený k barevnému ztvárnění nových fasád, ale i při jejich rekonstrukcích, modernizacích a renovacích. Je vhodný také k přetírání všech typů tenkovrstvých omítek, starších pevných a voděodolných nátěrů nebo tradičních omítek tzv. břízolitového typu.