REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Proč FOR ARCH?

Veletrh FOR ARCH je největší mezinárodní stavební výstavou v České republice pořádanou každoročně již téměř 30 let na výstavišti PVA EXPO PRAHA společností ABF, a.s. FOR ARCH je nejen křižovatkou obchodních jednání pro odborníky, ale také inspirací pro širokou veřejnost.

Je hned několik důvodů proč si tuto akci nenechat ujít:

Uvažujete o rekonstrukci nebo stavbě nového bydlení?

Je třeba začít již „od píky“, tedy od správného projektu a vhodného financování přes výběr nejvhodnějšího materiálu až po oslovení kvalitní stavební firmy.

Hledáte nové obchodní partnery, dodavatele či naopak máte co nabídnout odběratelům a prodejcům ze stavebního oboru?

Nebojte se jít se svou „kůží na trh“, představit produkty či služby v rámci výstavní expozice nebo jako návštěvník oslovit přední firmy ze stavebnictví.

Chcete stavět kvalitně a chytře?

Pokud řešíte stavbu či renovaci, jistě víte, že nabídka firem je opravdu široká. Je ale také velmi důležité vědět, jak si vybrat „tu správnou“ firmu. Tu, která vám poradí a pomůže k vysněnému bydlení kvalitně i úsporně. Není řeč jen o realizační firmě, ale také o správném návrhu, vhodně vybraném materiálu a otvorových výplních, efektivní technologii a v neposlední řadě úsporném financování s maximálním využití aktuálních dotačních programů, kterých je již několik. Ty vám totiž dnes mohou ušetřit velké procento z celkové částky za projekt.

Rádi byste efektivnější a úspornější vytápění včetně využití dotačního programu na výměnu kotlů a nevíte si rady?

V dnešní době je několik dotačních programů, které investorům mohou ušetřit spoustu financí. Jedním takovým je „kotlíková dotace“, jejíž cílem je podpora ekologického a úsporného vytápění domácností. Využít ji mohou ti, co pořizují nové vytápění v podobě tepelných čerpadel, kotlů na biomasu či pelety, nebo alternativní zdroje energie.

Také patříte do skupiny lidí, kteří si své bydlení nebo podnikání neumí představit bez wellness?

Stále velké procento populace, ať už bydlící v rodinných domech či bytech, již má anebo touží po vlastním bazénu, vířivce, sauně nebo v tomto oboru podnikají.

Někdy můžou být ale překážkou ne pořizovací náklady, ale náklady provozní. V dnešní době se tímto tématem odborníci zabývají a pro investory mají zajímavé novinky právě z oblasti úspory energetických a provozních nákladů pro wellness.

Láká vás život v dřevostavbě nebo dokonce ve srubu či roubené chatě?

Láska ke dřevu se čím dál více stává životním stylem. Odpovídá tomu i narůstající zájem o montované domy – dřevostavby. Málokdo ví, že tento „dřevo trend“ se objevil již před několika desítkami let. Od té doby ušel dlouhou a rozvíjející se cestu a dnes nabízí dokonalé a velmi úsporné bydlení. Dřevostavby se staví jak nízkoenergetické, tak pasivní.

Nebojte se zeptat těch nejlepších! Vše potřebné naleznete na veletrhu FOR ARCH, kde se potkáte s kvalitními firmami ze stavebního oboru.

ABF, a.s.

logo
Dělnická 12
170 00 Praha 7 - Holešovice

telefon: 222 891 111, 222 891 160, fax: 222 891 197, 222 891 199
e-mail: info@abf.cz

web: abf.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Přečtěte si více k tématu Stavba

Zdroj: Bef Home s.r.o.

Jak na instalaci krbové vložky. Usazení a obezdění zvládnete i svépomocí

Krbová vložka je oblíbeným dodatečným zdrojem vytápění rodinného domu i zajímavým prvkem interiéru. Její instalace není složitá, přesto vyžaduje znalost stavebních postupů a pečlivost při práci. Důležitá je stavební připravenost – přívod vzduchu a odtah kouře. Zkušenější kutil může krbovou vložku zvládnout usadit a…

Pardubice, ilustrační obrázek. Zdroj: fotolia, lukas

Pardubice si nechaly zpracovat zásady pro spolupráci s investory

Pardubice si nechaly zpracovat zásady pro spolupráci s investory. Měly by podpořit kvalitní výstavbu ve městě, sjednotit postup uvnitř úřadu, pomoci spolupráci při řešení veřejné infrastruktury a občanské vybavenosti či zrychlit přípravu projektů a jejich výstavby. O zásadách budou tento měsíc jednat pardubičtí…

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA