REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Tři výjimečná umyvadla od Bette

Společnost Bette, specialista na smaltovanou titanovou ocel představila na ISH tři výjimečná umyvadla – BetteLux Oval, BetteOrnament a BetteLux Oval Couture

BetteLux Oval

Novým členem rodiny BetteLux Oval je kruhové vestavěné umyvadlo BetteLux Oval, jehož měkké linie se splývají a poloměry se prolínají neviditelnými přechody. Nejmodernější výrobní postupy v technologiích tvarování, jakož i pokročilé řemeslné dovednosti jsou základním předpokladem pro vzletný vzhled precizně glazované titanové oceli.

Umyvadlo BetteLux Oval má působivý organický design interiéru bez rohů a hran, v němž se odráží přirozený charakter vody. Díky kruhovému tvarosloví umyvadlo se štědrým průměrem 50 cm elegantně souzní s atmosférou jakékoliv koupelny. Odkládací plocha po straně plynule splývá do umyvadla a může být využita jako úložný prostor i k osazení příslušenství. Funkční detail: jemný úzký lem o pouhých 8 mm elegantně sjednotí vestavěné umyvadlo se zvoleným stojanem.

BetteLoft Ornament

Umyvadlo BetteLoft Ornament zavěšené na stěně vyniká pláštěm s geometrickým vzorem, případně s ornamentem s jedinou, či čtyřmi řadami, se skrytým či přiznaným sifonem. Právě vedle vany umožňuje umyvadlo nesčetné kombinace a možnosti, jak vytvářet unikátní plány velmi zvláštních koupelen tak, aby korespondovaly s rozmanitými trendy v obkladech a dlažbách. Umyvadlo s jednou řadou, či plným ornamentem je v nabídce v rozměrech 82.5 x 52.5x 12.5 cm, zatímco verze se čtyřmi řadami vzoru měří 81 x 51 x 42 cm.

BetteLux Oval Couture

V řadě BetteLux Oval Couture jsou samostatně stojící kruhová umyvadla (ø 55 cm) vyrobena z tradiční smaltované titanové oceli nejvyšší kvality, kombinace materiálů, která již mnohokrát prokázala svou kvalitu, robustnost i snadnou údržbu. Společnost Bette nabízí velice příjemné estetické řešení na hranici tkaniny a oceli, kde se přesahující tenký lem umyvadla noří do textilního hávu. Pláště jsou vypolstrovány firmou Bielefelder Werkstätten, pokryty tkanou textilií od JAB Anstoetz, specialisty na tyto materiály, a upevněny na silný rám z nerez oceli tak, aby byla zajištěna dokonalá odolnost vůči vodě.

Umyvadla jsou v nabídce v řadě barevných provedení: Slonová kost / béžová (Ivory / beige), Mech / zelená (Moss /green), Karbon / antracit (Carbon / anthracite) a Slonová / šedý mramor (Elephant / grey marble).

Bette GmbH & Co. KG

logo
Heinrich-Bette-Straße 1
33129 Delbrück

web: www.bette.de

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Přečtěte si více k tématu Zařizovací předměty v koupelně

Zdroj: Hornbach

Krása mozaiky opět na výsluní. Jaká je historie mozaiky a proč ji využít u sebe doma?

Menší poskládané geometrické tvary, pro něž se vžil název mozaika, využívají lidé již více než pět tisíc let. Dochovaly se vzácné exempláře z Persie, Číny, Indie či Řecka. Původně šlo o nejrůznější úlomky kamenů osekaných do tvaru krychle, aby bylo možné je umístit blízko sebe a dosáhnout tak zajímavého vykreslení…

Zdroj: konference-interiery.cz

Konference INTERIÉRY 2021

Ve čtvrtek 4. listopadu 2021 se koná jubilejní 10. ročník konference INTERIÉRY, která je určena interiérovým designérům, architektům, výrobcům nábytku a dalším profesionálům z oboru interiérů.

Zdroj: Mooden

Design koupelen s duchem římských lázní

Očista bývá v mnoha kulturách součástí těla i ducha, přičemž místo rekonvalescence nemusí být pevně určeno. Koupelna může být stejně tak očistnou svatyní, jako běžným místem denní potřeby. Koupelny se dokonce stávají součástí obývacích pokojů, běžněji ložnic.

REKLAMA