REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Okna PROGRESS ALU EF+ s integrovanými žaluziemi

Pokud právě stavíte nebo rekonstruujete svůj rodinný domek, může vám být užitečná zajímavá novinka v oblasti oken, která vám pomůže vyřešit jednak stavební připravenost pro okna, a jednak vám ušetří spoustu času a starostí.

Jedná se o novou generaci oken PROGRESS ALU EF+ s hliníkovou obložkou, která kombinuje okno s integrovanou motoricky ovládanou žaluzií. Jedná se o okna nejvyšší kvality vyráběná z kompozitního materiálu RAU-FIPRO X, který oknům propůjčuje vynikající pevnost a díky tomu i vynikající tepelně-izolační vlastnosti. Okna však mají k rámu z vnější strany předsazeno ještě další jednoduché sklo osazené v hliníkovém rámečku.

Do takto vytvořené a utěsněné dutiny je zakomponována elektromotoricky ovládaná lamelová žaluzie. Montáží okna následně již neřešíte další požadavek na stínění. Originální řešení navíc vylepšuje (díky další vzduchové dutině) tepelně-izolační vlastnosti okna jako celku a současně zvyšuje i hlukový útlum.

Okna PROGRESS ALU EF+ od renomovaného výrobce DAFE-PLAST jsou z exteriéru lakována práškovou barvou podle vzorníku RAL. V nadstandardní nabídce jsou i metalické barvy s matným nebo strukturovaným povrchem. Celé řešení tak působí kompaktním dojmem, a navíc usnadňuje údržbu. Přidaný rámeček je osazen panty, takže je možné jej případně otevřít a lamely jednoduše očistit.

Další podrobnosti.

DAFE – PLAST Jihlava, s.r.o.

logo
Resslova 1046
58813 Polná

telefon: 567 570 711
zelená linka: 800 100 939
e-mail: marketing@dafe.cz

web: dafe.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Proč je důležité větrání a jak ho zajistit levně a efektivně: Současná okna v porovnání s minulostí

Proč je důležité větrání a jak ho zajistit levně a efektivně: Současná okna v porovnání s minulostí

Vlhkost ve vzduchu je i v domácím prostředí naprosto přirozená věc, protože každý z nás vyprodukuje během 24 hodin zhruba 2 litry vody. Další vlhkost se do vzduchu, který dýcháme, dostává z vaření, mytí, koupání apod. „Vydýchaný“ a tudíž nezdravý vzduch plný vlhkosti a kysličníku uhličitého není zrovna ideální cesta…

Hliníkový posuvný systém SCHÜCO ASS 77 PD.HI

Panoramatický posuv opravdu umíme

Díky skrytému rámu nabízí systém posuvných dveří Schüco ASS 77 PD.HI luxusní propojení interiéru s exteriérem a velkolepý vstup na terasu, balkón či zahradu. Prosvětlený a vzdušný interiér s exteriérem je jako na dlani.

Co dělat, když se okno samo zavírá?

Co dělat, když se okno samo zavírá?

Stává se vám, že otevřete okno a ono se po chvíli samovolně zavře, i když je venku naprosté bezvětří? Pojďte se podívat, proč se tomu tak děje a jak tento problém vyřešit!