REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Šikovní řemeslníci si zaslouží odměnu – jak získat profi nářadí a oblečení zdarma?

Ne náhodou se u nás vžilo pořekadlo „zlaté české ručičky“. Řemeslníci totiž ušetří mnoha lidem trápení se stavbou nebo rekonstrukcí, se kterou by si sami nedokázali poradit. I proto si firma Sika CZ řekla, že je na čase jejich poctivou práci odměnit. Zjistěte, jak se zapojit a získat skvělé ceny.
Šikovní řemeslníci si zaslouží odměnu – jak získat profi nářadí a oblečení zdarma?

Ke kvalitně odvedené práci přispívá i zvolený materiál

Sika CZ, s.r.o. vyrábí a vyvíjí širokou škálu produktů a systémů pro stavebnictví. Součástí jsou značky SCHÖNOX (systémy pro podlahy a obklady), KVK (suché omítkové a maltové směsi) a KVK Parabit (asfaltové pásy a expandovaný polystyren). S materiálem se dobře pracuje a nakoupíte ho ve stovkách prodejen po celé České republice.

Kde všude využijete materiál Sika?

S produkty Sika zvládnete stavbu nebo rekonstrukci domu od sklepa až po střechu a zajistíte si řešení, které vydrží celý život. V portfoliu najdete řešení pro:

  • Ploché střechy – fólie na bázi PVC nebo FPO, asfaltové pásy i nátěrové systémy.
  • Balkony a terasy – izolace pod finální povrch, pochozí hydroizolace i lepidla a spárovací hmoty.
  • Stěny – zdicí malty a interiérové omítky.
  • Bazény a wellness – vše pro hydroizolaci.
  • Podlahy – polyuretanové a epoxy-cementové stěrky a epoxidové nátěry.
  • Spodní stavbu – hydroizolace základů, sklepů a suterénů.
  • Sanaci vlhkého zdiva – injektáže a sanační omítky.
  • Fasádu – zateplovací systém ETICS.
  • Koupelny a sprchy – hydroizolace podlah a stěn i finální vrstvy.

Nakupujte výrobky skupiny Sika a získejte každý měsíc až 5 výher podle vlastního výběru

Na stránkách mojesika.cz probíhá až do 30. 11. 2019 akce určená pro řemeslníky a stavební firmy. Za nákup produktů Sika, SCHÖNOX, KVK nebo KVK Parabit u vybraných partnerů můžete získat profi nářadí a další hodnotné ceny. Stačí nahrávat doklady za zakoupené zboží a pak si jen vybrat zaslouženou odměnu. Za nákup nad 30 000 Kč na vás čeká například set obsahující bundu, tašku a sekeru. Nakoupíte-li nad 60 000 Kč, můžete zvolit vrtací kladivo Hilti a v kategorii nad 120 000 Kč získáte třeba akumulátorové nářadí Janser. Nabídka je rozšířena také o zajímavé ceny pro izolatéry. Navíc se každý měsíc část odměn mění a doklady se sčítají.

Na registrované stavebníky čekají další výhody

Díky registraci ušetříte čas s vyplňováním osobních údajů, získáte širší výběr cen a možnost přenášet nevyužité částky do dalších měsíců. Každý, kdo provede registraci a nahraje první doklad v minimální hodnotě 1 000 Kč, získá navíc jako dárek švýcarský nůž Victorinox.

Odměna vás nemine ani za doporučení dalšího řemeslníka

Chcete další důvod, proč do toho jít? Za nově přivedeného řemeslníka získáte sadu oblečení Sika. Stačí, aby nový řemeslník použil při doporučení vaše IČ, se kterým jste registrovaný, a odměna je vaše. Podívejte se na mojesika.cz a zjistěte všechny informace.

Sdílet / hodnotit tento článek

Přečtěte si více k tématu Stavba

Zdroj: AdobeStock - pressmaster

Žáků odborných škol přibývá. Covid-19 zájem o řemeslo nesnížil

Praktická výuka je pro studium řemesla stěžejní. Kvůli protiepidemickým opatřením se ale v loňském školním roce učni do školních dílen téměř nepodívali. I proto se ředitelé středních odborných škol báli, že do prvních ročníků letos nastoupí výrazně méně žáků. Jejich obavy se ale nenaplnily. Naopak. Většina středních…

Zdroj: AdobeStock - vladimirnenezic-1

Není sklo jako sklo. Okenní skla mají technické možnosti, které se vyplatí využívat

Není sklo, jako sklo. Okenní sklo může mít různé vlastnosti. Na domě můžeme využít skla akustická, protipožární, bezpečnostní. Náhledem do budoucnosti je technologie aktivních skel, které se zatemňují či zmatní řízeně. Začneme ale pěkně popořadě. Z čeho se okenní sklo skládá? A proč se nedávají na celý dům stejná skla?

Energeticky efektivní budovy mohou zachraňovat životy. Dává to smysl?

Energeticky efektivní budovy mohou zachraňovat životy. Dává to smysl?

Ve Spojených státech amerických jsou budovy odpovědné za spotřebu 40 % veškeré energie. Ukazovat prstem na USA se pochopitelně nemusí Evropanům vyplatit, protože už nás ta samá hodnota atakuje hranici 55 %. A právě proto by nás měla zajímat prakticky laděná studie, za níž stojí univerzita v Yale a ekonomové z týmu…

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

REKLAMA