REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Soutěž o kompletní systém pro vytápění a větrání ATREA

Uvažujete-li o nákupu systému pro vytápění a větrání, využijte tak kromě nesporných úspor v budoucnu i možnost získat takový systém nyní zcela ZDARMA! Nákup kompletního systému společnosti ATREA se vyplatí!
Soutěž o kompletní systém pro vytápění a větrání ATREA

Stavíte či rekonstruujete? Ušetřete! Nakupte do 31.12. 2019 systémy větrání, chlazení a vytápění společnosti ATREA a vyhrajte. Hlavní výhra je zpětné proplacení nákupu výrobků od společnosti ATREA.

Aktuální kolo soutěže běží na území České republiky v termínu od 4. 7. 2019 do 31. 12. 2019

Pořízení rekuperační jednotky je výsledkem procesu od původní myšlenky přes projekt až po konečnou realizaci a není to záležitost na pár dní. Mnohdy uplyne delší doba, než je jedno kolo naší soutěže. proto pokračování soutěže chápeme jako krok pro ty zákazníky, kteří o našem kompletním systému vytápění a větrání začali uvažovat již v loňském roce, ale realizovat jej budou až letos.

Nákup kompletního systému společnosti ATREA se vyplatí!

Uvažujete-li o nákupu systému pro vytápění a větrání, využijte tak kromě nesporných úspor v budoucnu i možnost získat takový systém nyní zcela zdarma!

Nákup kompletního systému společnosti ATREA se vyplatí! Soutěž se vztahuje na tyto systémy větrání, chlazení a vytápění společnosti ATREA:

  • větrací jednotky DUPLEX EC, ECV a EASY společně i s příslušenstvím*,
  • větrací jednotky DUPLEX R, Alfa a Kappa společně i s příslušenstvím*,
  • integrované zásobníky tepla IZT a/nebo
  • tepelná čerpadla TCV a TCA.

* Příslušenstvím se rozumí rozvody potrubí, tvarovky a koncové elementy zakoupené ve společnosti ATREA.

Podmínkou účasti v soutěži je zakoupení některého z uvedených systémů větrání, chlazení a vytápění společnosti ATREA v době konání soutěže a zároveň provedení registrace na soutěžní stránce www.soutez-atrea.cz, a to nejpozději do 31. 12. 2019. Zde se účastník zaregistruje do soutěže vyplněním a odesláním registračního formuláře.

ATREA s.r.o.

logo
Československé armády 32
466 05 Jablonec nad Nisou

telefon: 483 368 111
e-mail: atrea@atrea.cz

web: www.atrea.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat