REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa!

Chytrý plot vás ohromí. Může ukrývat gril, pergolu nebo posilovací stroje

Spojení klasického pojetí plotu a funkčního využití prostřednictvím integrovaných výklopných prvků. Chytrý plot, který vás ohromí svou multifunkčností, variabilitou a skvělým designem.

AITAA je zcela unikátní, modulární a multifunkční systémové řešení života na místech, které z různých důvodů disponují velmi omezeným prostorem, ať už se jedná o zahrady domů v satelitní výstavbě, balkony na sídlištích, mateřské školky a školy anebo sportoviště ve veřejném prostoru.

Jedná se o spojení klasického pojetí plotu a funkčního využití prostřednictvím integrovaných výklopných prvků. Produkt tak má veškeré preferované a poptávané funkce, které umožňují pohodlný a lepší život na malém prostoru, integrované sám v sobě. Zákazníkům tak přináší vše, co si dosud na malém prostoru nemohli dopřát. Vše je skryto v modulu (plotu, balkonovém dílci), vše lze jednoduše vyklopit, použít a opět sklopením uschovat a zachovat přitom prostor bez trvalého zastavení.

Přidaná hodnota nespočívá pouze ve faktu, že se jedná o jednoduchou modulární stavebnici, kterou si manuálně zručný člověk zvládne sestavit sám. AITAA je snadno aplikovatelná i v závěsné verzi na stávající pevné ploty (např. betonové), které žádnou přidanou hodnotu či funkci nemají, ale také ve velmi žádané oboustranné, tzv. „sousedské“ verzi. Tato umožňuje oboustrannou funkčnost plotových modulů, kdy každý ze sousedů může využívat stejný modul jinak a uspořit tak pořizovací náklady.

AITAA dále vyvíjí a v prodeji již je:

 • Sedák
 • Houpák
 • Pelech
 • Truhlík
 • Bez - základní modul bez funkcí
 • Gril
 • Fitko
 • Sušák
 • Nádrž - retenční nádrž na sběr dešťové vody
 • Pergola
 • Balkon - tři typy balkonových dílu obsahující truhlík, sedák a kombinaci obojího

A na trh v nadcházející sezoně uvede další funkční díly plotu, které budou například obsahovat:

 • Úložné prostory
 • Kompostér
 • Solární panely, které budou pohánět techniku na celé zahradě
 • Umyvadlo, sprcha a další.

AITAA system s.r.o.

logo
Vyšehradská 1349/2
128 00 Praha 2 - Nové Město

telefon: +420 777 125 990
e-mail: hello@aitaa.cz

web: www.aitaa.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Přečtěte si více k tématu Architektura

Foto: TZ Galerie Jaroslava Fragnera

Do veřejného prostoru se vrátil život díky Landscape festival. Prožijte ho podle sebe!

Na čtyři desítky výtvarných či architektonických děl, soch, instalací a nejrůznějších kulturních akcí láká na pražském Žižkově osmý ročník Landscape festivalu. Jeho cílem je zpestřit během letních měsíců městské prostředí, upozornit na široký potenciál metropolí a ukázat možnosti zlepšování kvality života lidí, a to…

Foto: PION Fotografia

Dům tvořili architekti dle pocitů zákazníků. Rodina se tu cítí skutečně doma

Když si necháte vypracovat projekt novostavby rodinného domu architekty, jak dalece bude návrh odrážet vaše původní představy? Záleží na tom, jakého architekta si vyberete. Polští architekti dokázali symbiózu mezi přáním klientů a provedení dovést na novou úroveň. A rodinný dům tak dokonale sedí potřebám jeho obyvatel.

Foto: Noshe

Architektura Davida Chipperfielda: Klidná a podmanivá, skromná i světová

Platí za jednoho z nejvýznamnějších stavitelů na světě, přesto zůstává skromný, rozvážný a racionální, bez výstřelků či bombastických gest. „ Byl jsem vychován na těžké stravě dobré staromódní moderny,“ říká o sobě uznávaný britský architekt David Chipperfield, který má ateliéry v Londýně, Berlíně, Miláně i Šanghaji.

Ostrava, ilustrační obrázek, zdroj: fotolia.com

Ostrava chce trumfnout Brno. Chystá se tam nejvyšší budova v ČR

Ostrava by v budoucnu mohla mít nejvyšší budovu v České republice. Městští zastupitelé dnes rozhodli o prodeji pozemku v centru města, na němž chce ostravská společnost RT Torax vybudovat obchodně administrativní centrum s hotelem a byty v objektu s 60 patry a výškou 238 metrů. Stavba by podle předpokladů měla stát…

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

REKLAMA
REKLAMA