REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Soutěž: Dejte novou tvář vašemu domu zdarma

Soutěžte s Cemixem o pět fasád zdarma. Na konci března odstartoval soutěž, která potrvá až do 30. 6. 2020. K účasti stačí jediné - vytvořte si grafický návrh v programu Cemix COLOR PLAN, vyplňte své kontaktní údaje a vysněná fasáda může být vaše! Čtyři nejzajímavější návrhy vybere odborná porota a o posledním výherci rozhodnete vy sami prostřednictvím hlasování na facebookové stránce Cemixu.
Soutěž: Dejte novou tvář vašemu domu zdarma

Aplikace Cemix COLOR PLAN je zdarma pro každého

Online aplikace pro barevný návrh fasády Cemix COLOR PLAN je intuitivní nástroj pro profesionály i naprosté laiky. Každý si tak může vyzkoušet roli architekta a proměnit exteriér svého domu v pár jednoduchých krocích. K dispozici je pestrá paleta barevných odstínů ze vzorníku Cemix Duhově krásný.

Pokud se rozhodnete pro změnu fasády, anebo se jen chcete zasnít o nové podobě svého domu, postačí vám jedna jediná fotografie. Po jejím nahrání je vše ve vašich rukou. Výsledný návrh pak můžete poslat svým přátelům, sdílet jej na sociálních sítích, případně pro lepší představu i vytisknout. Jestliže se rozhodnete uskutečnit svůj sen o nové fasádě, můžete svůj návrh zaslat jako nezávaznou poptávku obchodně-technickým poradcům společnosti Cemix. Ti následně proberou možnosti vámi zvoleného řešení a připraví možnou kalkulaci projektu

Zapojte se do soutěže

Navrhněte si vysněnou fasádu v aplikaci Cemix COLOR PLAN, vyplňte kontaktní údaje, odsouhlaste podmínky soutěže a odešlete svůj návrh. Pak už jen stačí počkat nejpozději do konce července, zda vás vybere odborná komise, případně zda si váš návrh vyberou lidé na Facebooku. Více o pravidlech soutěže se dozvíte na www.navrh-fasady.cz/akce.

LB Cemix, s.r.o.

logo
Tovární 36
37312 Borovany

telefon: 387 925 275
e-mail: info@cemix.cz

web: www.cemix.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Další vousatý dům stojí v Českých Budějovicích

Další vousatý dům stojí v Českých Budějovicích

Zdařilá rekonstrukce bytového domu na Lidické třídě v Českých Budějovicích sklidila u místních lidí pozitivní odezvu. Při opravě klasicistní budovy byly použity výrobky Cemix, včetně nové fasádní omítky ActivCem, vyztužené skelnými vlákny. Pro tuto unikátní omítku se napříč odbornou veřejností vžilo označení…

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Zdroj: Hansgrohe

Soutěžte o atraktivní výhry od hansgrohe!

Atraktivní výhry od hansgrohe!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

REKLAMA