REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Mramorová koupelna jako pro princeznu

Trendy v bydlení udávají už několik let nestárnoucí a neochvějně krásné materiály: dřevo, beton a mramor. Všechny nadčasové materiály se dobře kombinují s různými barvami i styly a sluší jim bílá sanitární technika. Ovšem jenom mramor v sobě nese ušlechtilou krásu, noblesu a dokáže vytvořit koupelnu jako z pohádky.

Keramická imitace mramoru má oproti originálu řadu výhod – je cenově nepoměrně dostupnější, lépe se udržuje a v koupelně působí pocitově tepleji. Od přírodního mramoru jsou obklady a dlažby s dekorem mramoru k nerozeznání, navíc jsou daleko méně nasákavé než původní materiál. 

Pro prémiové řešení koupelny jistě oceníte i luxusní mramorové dlažby, v nichž je dlouholetou jedničkou na evropském trhu s obklady a dlažbami – italský výrobce Atlas Concorde. Jeho mramorové kolekce Marvel Edge, Marvel Pro a Marvel Dream vynikají velkou variabilitou, dají se skvěle vzájemně kombinovat a díky barevné rafinovanosti můžete prvky z koupelny zopakovat i v hale či obývacím pokoji. 

Série Marvel Edge nabízí celou řadu nevšedních kombinací, mezi precizně navržené barevné odstíny patří imperiální bílá vzpomínající na staré časy nebo luxusní onyxově zlatá. Dojem jedinečnosti vyvolá odstín červený luxus a aristokratickou sérii doplňuje královská Calacatta. Ze série Marvel Pro je velmi oblíbená řada Travertino Alabastrino, jež je věrnou imitací travertinu. Nestárnoucí imitace přírodního kamene v sobě nese velkou autenticitu a příjemná teplá barva koupelnu zahřeje a rozsvítí.

Mramoru nejvíce sluší velký formát dlažeb, takže pokud neřešíte vyloženě malou koupelnu a můžete si trochu velkorysosti dovolit, určitě zvažte větší rozměr než standard. Dovolí-li to vaše koupelna, přemýšlejte o rozměrech 120 x 240 cm nebo 120 x 120 cm.

Návrh a realizaci své mramorové koupelny svěřte odborníkům. Navštivte naše koupelnové studio Keraservis v Praze, Brně a Ostravě, kde vám rádi poradíme. Společně si popovídáme o vašich potřebách, představíme vám jednotlivé materiály a připravíme návrh koupelny, ve které se budete chtít sprchovat už zítra.

Keraservis

logo
Kaštanová 515/125a
620 00 Brno

telefon: +420 515 919 565
e-mail: info@keraservis.cz

web: www.keraservis.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Přečtěte si více k tématu Interiér

Foto: Alexandra Timpau

Petr Stolín architektem roku 2021

Ocenění za mimořádný přínos architektuře v posledních pěti letech – cenu Architekt roku 2021, získal liberecký architekt a pedagog Petr Stolín, jehož poetické stavby zaujmou svou střídmostí. Čestné uznání poroty obdržela historička architektury a umění Kateřina Bečková. Spolupráce architekta Aleše Buriana a města…

Zdroj:Studio Flusser

Hravá rekonstrukce bytu přinesla do Prahy kousek Itálie

Nesetřít hodnotu historického jádra bytu, ale přesto mu kompletní rekonstrukcí dodat širší rozměr obyvatelnosti a povýšit kvalitu bydlení na současný standard. To je nelehká výzva, zvlášť když vás tísní rozpočet a relativně skromná výměra bytu. Jak si s takovou pražskou rekonstrukcí poradil italský architekt?

FOTO: MOBALPA, PEXELS, Studio Podrini – HI-MACS

Designové tipy pro chaty či chalupy. Je libo kousek Itálie či Francie na český venkov?

Pobyty na chatě či chalupě zažívají renesanci. Určitě se o to zasloužila neblahá pandemická situace, která velkou měrou omezila náš běžný život i cestování do zahraničí. Jelikož v nich trávíme více času, chceme v nich i lepší prostředí. A to je důvod pro obměnu interiéru. Vítězí francouzské a italské vlivy. Proměňují…

Zdroj: konference-interiery.cz

Konference INTERIÉRY 2021

Ve čtvrtek 4. listopadu 2021 se koná jubilejní 10. ročník konference INTERIÉRY, která je určena interiérovým designérům, architektům, výrobcům nábytku a dalším profesionálům z oboru interiérů.

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Zdroj: Hansgrohe

Soutěžte o atraktivní výhry od hansgrohe!

Atraktivní výhry od hansgrohe!

REKLAMA
REKLAMA

REKLAMA