REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Mramorová koupelna jako pro princeznu

Trendy v bydlení udávají už několik let nestárnoucí a neochvějně krásné materiály: dřevo, beton a mramor. Všechny nadčasové materiály se dobře kombinují s různými barvami i styly a sluší jim bílá sanitární technika. Ovšem jenom mramor v sobě nese ušlechtilou krásu, noblesu a dokáže vytvořit koupelnu jako z pohádky.

Keramická imitace mramoru má oproti originálu řadu výhod – je cenově nepoměrně dostupnější, lépe se udržuje a v koupelně působí pocitově tepleji. Od přírodního mramoru jsou obklady a dlažby s dekorem mramoru k nerozeznání, navíc jsou daleko méně nasákavé než původní materiál. 

Pro prémiové řešení koupelny jistě oceníte i luxusní mramorové dlažby, v nichž je dlouholetou jedničkou na evropském trhu s obklady a dlažbami – italský výrobce Atlas Concorde. Jeho mramorové kolekce Marvel Edge, Marvel Pro a Marvel Dream vynikají velkou variabilitou, dají se skvěle vzájemně kombinovat a díky barevné rafinovanosti můžete prvky z koupelny zopakovat i v hale či obývacím pokoji. 

Série Marvel Edge nabízí celou řadu nevšedních kombinací, mezi precizně navržené barevné odstíny patří imperiální bílá vzpomínající na staré časy nebo luxusní onyxově zlatá. Dojem jedinečnosti vyvolá odstín červený luxus a aristokratickou sérii doplňuje královská Calacatta. Ze série Marvel Pro je velmi oblíbená řada Travertino Alabastrino, jež je věrnou imitací travertinu. Nestárnoucí imitace přírodního kamene v sobě nese velkou autenticitu a příjemná teplá barva koupelnu zahřeje a rozsvítí.

Mramoru nejvíce sluší velký formát dlažeb, takže pokud neřešíte vyloženě malou koupelnu a můžete si trochu velkorysosti dovolit, určitě zvažte větší rozměr než standard. Dovolí-li to vaše koupelna, přemýšlejte o rozměrech 120 x 240 cm nebo 120 x 120 cm.

Návrh a realizaci své mramorové koupelny svěřte odborníkům. Navštivte naše koupelnové studio Keraservis v Praze, Brně a Ostravě, kde vám rádi poradíme. Společně si popovídáme o vašich potřebách, představíme vám jednotlivé materiály a připravíme návrh koupelny, ve které se budete chtít sprchovat už zítra.

Keraservis

logo
Kaštanová 515/125a
620 00 Brno

telefon: +420 515 919 565
e-mail: info@keraservis.cz

web: www.keraservis.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Přečtěte si více k tématu Interiér

Foto: Pedro Napolitano Prata

Úzkou parcelu dokonale zabydleli. Architekti vymysleli levná řešení

I když nemáte peněz nezbyt, neznamená to, že byste nemohli žít jako v ráji. Interiér, který si dnes ukážeme je velmi alternativní záležitost, která do značné míry naplňuje definici parazitické struktury. U nás by nejspíš podobný stavební počin neprošel, ale ve slunné Brazílii se fantazii meze nekladou.

Foto: Dům umění města Brna, Moravská galerie v Brně

Nadčasové nábytkové domino Františka Vrány

Budete-li se zabývat nábytkovou tvorbou, jistě narazíte na jméno architekta Františka Vrány. Patří k poválečné generaci nábytkářů, kteří se výrazně podíleli na utváření programu pro výrobní sféru a zapsali se nemalou měrou do podoby úspěšného designu let šedesátých a sedmdesátých. Řadu jeho návrhů lze nazvat…

Zdroj: Gilbert McCarragher

Dům s výkladní skříní do dvora propojuje interiér s nebem

Zatímco většina vlastníků domů si přeje, aby případné rozšíření jejich nemovitosti hladce a takříkajíc bezešvě navázalo na původní stavbu, klienti z Londýna to protentokrát pojali opačně. Z nitra domu nechali směrem do dvora vybublat dočista nový a zřetelně odlišený objem přístavby, která se k existenci hlásí…

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Zdroj: Daikin

Tepelné čerpadlo Daikin Altherma s čističkou vzduchu v ceně

Čistička vzduchu v hodnotě 24 000 Kč k tepelnému čerpadlu zdarma

REKLAMA
REKLAMA