REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Terasa a plot WoodPlastic® pro výjimečný dům v Brně

Rodinný dům na jižním svahu brněnské ulice Pod Mniší horou je na první pohled originální. A výjimečný je i jeho exteriér, včetně terasy a oplocení. Česká společnost WPC – WoodPlastic, výrobce a dodavatel teras, plotů a obkladů z kompozitního materiálu, stála před výzvou, jak co nejlépe propojit jednotlivé prvky exteriéru do harmonického celku.

Prkna z materiálu WoodPlastic® jsou ekologicky šetrná, mimořádně odolná a vyžadují jen minimum údržby. Přestože objekt je situován na jižně orientovaném svahu s maximálním solárním ziskem, pro žádné z prken WoodPlastic® nepředstavuje intenzita UV paprsků problém.

Dům ve tvaru vějíře se otevírá do zahrady, a terasa navazující na velká francouzská okna tak tvoří pokračování obytného prostoru. Proto byla terasa osazena prkny s širokým profilem Max, který umožňuje vyniknout elegantním vzorům povrchu a zároveň jim poskytuje nezaměnitelný vzhled díky menšímu množství spár.

Použitý povrch Forest s výraznou texturou reliéfu evokujícího luxusní exotické dřevo a jemný barevný odstín Palisander pak ještě více napomohly k propojení čistých linií světlé stavby s okolní zelení upravené zahrady.

Pod mniší horou - terasa a plot

Kolem bazénu byla z důvodu větší bezpečnosti pohybu po mokré ploše terasy použita prkna WoodPlastic® se standardním profilem Premium. Ta i díky stejnému povrchu a barvě přirozeně navazují na prkna Max a zároveň barevně dokonale ladí s plotovkami Forest Plus Cedar, které podtrhují sváteční dojem z celého prostoru.

Česká společnost WPC – WoodPlastic patří k předním evropským výrobcům WPC prken z kompozitu čisté dřevité moučky a zdravotně nezávadného polymeru HDPE. Za dobu své existence firma realizovala zakázky přesahující plochu 500 000 m². Své výrobky v současnosti prodává prostřednictvím mnoha vlastních terasových center, ale i partnerských prodejen, jak v České republice, tak i v dalších více než 30 zemích světa. http://www.woodplastic.cz

WPC - Woodplastic a.s.

logo
Na Folimance 2154/17
12800 Praha 2

telefon: +420 321 001 529
e-mail: wpc@woodplastic.cz

web: www.woodplastic.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Ploty z materiálu WoodPlastic ®  skvěle doplní vaši novou terasu

Ploty z materiálu WoodPlastic® skvěle doplní vaši novou terasu

I ty nejběžnější stavební prvky v exteriéru dnes musí být schopny čelit stále extrémnějším projevům klimatu. Rozmary počasí se projevují krajnostmi, které urychlují degradaci materiálů a zvyšují nároky na údržbu. Český výrobce teras, plotů a obkladů WPC – WoodPlastic nabízí produkty, které obstojí za každých okolností.

Terasová prkna prémiové řady Terafest, výrobce WPC – Woodplastic

Terasy WoodPlastic® – řešení pro rodiny, obecní prostory i komerční využití

Česká společnost WPC – WoodPlastic patří mezi nejvýznamnější evropské výrobce teras z kvalitního kompozitu dřeva a polymeru. Za dobu své zhruba desetileté existence firma realizovala zakázky přesahující plochu 500 000 m² a uspěla ve více než 30 zemích světa. Důvod jejího úspěchu tkví především ve vlastnostech…

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Soutěž „Vyhraj tuhle káru“

Soutěž „Vyhraj tuhle káru“

SOUTĚŽ "VYHRAJ TUHLE KÁRU"

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA