REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Samolepky na zeď: Těmito motivy určitě oživíte jakýkoli interiér

Uvažujete o nějakém oživení vašeho interiéru? Pokud ano, zcela jistě byste měli vsadit na něco minimálně nákladného s maximálním efektem. Jakousi klasiku představují obrazy, které jsou ale často vcelku bytelné a drahé. Proto se vyplatí vsadit na elegantní samolepky na stěnu.
Zdroj: Shutterstock

Ty se vyznačují velmi jednoduchou aplikací, vysokou výdrží a spoustou zajímavých motivů, jež lze využít v jakékoli místnosti. My se na některé nejznámější podíváme mnohem podrobněji v následujících řádcích.

Motivační nápisy

Také se vám nejen při práci stává, že vašemu organismu chybí energie a docházejí vám síly? Jasně, nejste sami, tato nepříjemnost se může přihodit úplně každému. Možná ale stačí málo a můžete fungovat směle dál. Často postačí pouhý pohled na nějaký zajímavý citát, který vás popožene dál. Slov z úst slavných lidí existuje spousta, a tak není od věci na některá vsadit i v interiéru vašeho bytu nebo kanceláře. Samolepky na zeď s takovýmito nápisy lze sehnat v mnoha variacích.

Motivy různých metropolí

Pokud máte rádi cestování, určitě se nebojte nejrůznějších motivů, které se týkají různých evropských velkoměst. Třeba taková Eiffelova věž v různých podobách dokáže elegantně oživit jakýkoli prostor. A co takový Big Ben? Jasně, Londýn je městem představujícím maximální možnou míru inspirace pro každého člověka. S kvalitními dekorativními samolepkami na zeď můžete mít tuto část hlavního města Velké Británie i u vás doma.

Funkční dětské metry

Pamatujete si na dobu, kdy jste vyrůstali a vaši rodiče se snažili zaznamenat vaši výšku? Jasně, vždyť to bylo tak zábavné zjišťovat, o kolik centimetrů jste porostli. Dnes se již nic takového řešit nemusí, vždyť existují speciální dětské metry, které se jednoduše nalepí na stěnu. Jsou navíc typické dětskými motivy zvířátek, která jsou tak milá.

Sdílet / hodnotit tento článek

Přečtěte si více k tématu Interiér

Zdroj: konference-interiery.cz

Konference INTERIÉRY 2021

Ve čtvrtek 4. listopadu 2021 se koná jubilejní 10. ročník konference INTERIÉRY, která je určena interiérovým designérům, architektům, výrobcům nábytku a dalším profesionálům z oboru interiérů.

Foto: Designblok

Designblok 2021 bude o štěstí. Co je štěstí?

Letošní festival se bude z větší části odehrávat stejně jako loni v prostoru zvaném Gabriel Loci na pražském Smíchově a nově též na Starém Městě v Uměleckoprůmyslovém muzeu. Mimo hlavní prostory jsou otevřena i další neméně zajímavá místa, na instalace mohou návštěvníci narazit takřka po celé Praze. 23. ročník…

Zdroj: Tomáš Kovařík

OBRAZEM: Ohlédnutí za festivalem Open House Praha 2021

Další ročník, letos sedmý, festivalu Open House Praha je za námi. Hlavní víkendový program nabídl k návštěvě nakonec celkem 79 objektů či prostorů, které nejsou obvykle přístupné. Festival otevřel letos celkem 26 novinek a již v sobotu se u několika z nich tvořily ráno fronty zájemců, takže není překvapením, že letos…

Průběh rekonstrukce - bazén hotelu Thermal Karlovy Vary. Zdroj: Hotel Thermal

Jak se změní hotel Thermal? Celý rozhovor s ředitelem

Hotel Thermal prochází v současné době velmi sledovanou rekonstrukcí, modernizací. Nedávno otevřený, byť ne zcela dokončený bazén je jen malá část. Hotel prochází změnami zvenku, je čištěna fasáda, vyměňována okna, obnovován nátěr. Přestavba se týká i interiérů chodeb nebo pokojů.

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA