REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Prvotřídní německá kvalita. To je značka Grohe a Hansgrohe

Kdo by neznal značky Grohe a Hansgrohe? Jedná se o světoznámé výrobce sanitárního vybavení do koupelen a kuchyní. Výrobky obou značek v sobě ukrývají prvotřídní německou kvalitu, design a inovativní technologie. Právem jsou považovány za jedny z nejkvalitnějších na trhu. Pojďte se o těchto značkách dozvědět trochu víc.
Zdroj: Santino

Něco málo z historie

Jak už vás asi mohlo napadnout, jistá podobnost v názvu není náhodou. Tyto dvě značky mají společnou historii. Vše začalo v roce 1901, kdy zakladatel Hans Grohe založil společnost s příznačným názvem Hansgrohe. Společnost se zabývala výrobou kovových výrobků pro sanitární sektor, zejména se jednalo o sprchy. V roce 1936 už firma expandovala i do zahraničí a ačkoliv se jí dařilo, druhý nejstarší syn Friedrich Grohe ve stejném roce firmu opustil. V roce 1975 firmu převzal Klaus, Hansův nejmladší syn a nevlastní bratr Friedricha.

Friedrich ale nezahálel a vytvořil vlastní společnost s názvem Grohe, která se věnovala výrobě sanitární armatury. Obě společnosti žily ve vzájemném souladu, jelikož si produktově nekonkurovaly. Vše se ale změnilo v roce 1981, kdy Hansgrohe začalo vyrábět sanitární armaturu, stejně jako ji vyráběla společnost Grohe. A tak se dvě společnosti se stejnými kořeny staly tvrdými konkurenty.

Starší sestra Hansgrohe

Společnost vytváří výrobky s neustále se zdokonalujícími technologiemi a okouzlujícím designem už více než 120 let. Ve své historii zaevidovala přibližně 2500 patentů v oboru sanitárních armatur.

Voda na jedno stisknutí

Každodenní rutina v koupelně může být nyní ještě jednodušší, a to díky Hansgrohe a jeho produktům s technologií Select. Zapnutí/vypnutí vody, změna proudu nebo módu stisknutím pouhého tlačítka. Tento sofistikovaný princip ovládání vám zajistí komfortnější používání sprchy nebo vany.

Výrobky s touto technologií, mezi které patří například sprchová souprava Croma Select nebo termostatické baterie RainSelect se pyšní nejen kvalitou, ale i dlouhou životností. Samotná tlačítka byla podrobena zátěžovým testům, kde bylo tlačítko stisknuto až 90 000 krát.

Mladší sestra Grohe

Kvalita, technologie, design a udržitelný rozvoj. To jsou hodnoty, které definují výrobky a zákaznický servis, které nabízí značka Grohe. V průběhu několika posledních let získalo Grohe více než 240 ocenění za design a jejich inovativní technologie. Preciznost výrobků je zajištěna díky poctivé výrobě, která je řízena přísnými podnikovými standardy.

Inteligentní vodovodní baterie

Mezi nejznámější produkty patří jejich inteligentní vodovodní baterie. Díky Grohe si můžete vychutnat čerstvou filtrovanou vodu přímo z kohoutku a to díky kuchyňským bateriím z řady Grohe Blue Home. Nadstandard v podobě perlivé vody nabízí vylepšená série Grohe Blue Professional. Aby toho nebylo málo, Grohe zapracovalo i na technologii, která vám dokáže vytvořit téměř okamžitě proud vody o teplotě 100 °C. A tak vznikla řada Grohe Red.

Obě značky pod jednou střechou

Láká vás poznat některou ze zmiňovaných značek a jejich výrobky? Český e-shop Sanitino.cz disponuje širokou nabídkou produktů obou těchto značek, stačí se jen podívat do jeho nabídky. Všechny výrobky jsou 100% originály a jejich cena je bezkonkurenční.

Sdílet / hodnotit tento článek

Přečtěte si více k tématu Zařizovací předměty v koupelně

Zdroj: konference-interiery.cz

Konference INTERIÉRY 2021

Ve čtvrtek 4. listopadu 2021 se koná jubilejní 10. ročník konference INTERIÉRY, která je určena interiérovým designérům, architektům, výrobcům nábytku a dalším profesionálům z oboru interiérů.

Zdroj: Mooden

Design koupelen s duchem římských lázní

Očista bývá v mnoha kulturách součástí těla i ducha, přičemž místo rekonvalescence nemusí být pevně určeno. Koupelna může být stejně tak očistnou svatyní, jako běžným místem denní potřeby. Koupelny se dokonce stávají součástí obývacích pokojů, běžněji ložnic.

Zdroj: Adobe Stock -  stanislawmikulski

Vysoušení rukou na záchodech v době pandemie nemoci COVID-19

Hygiena v kancelářských budovách se ještě donedávna jevila být okrajovým tématem, ale události tohoto roku to změnily. Dost výrazně. A zdá se, že udržovat dvoumetrový odstup, nosit roušky a mýt si ruce při každé příležitosti ještě chvilku budeme. Mantry o opakovaném mytí rukou si povšimli i odborníci z mezinárodní…

Tlačítko dvojitého splachování, foto © TZB-info

Úsporné splachování je dnes standardem

Sucho, nedostatek vody a její neustále rostoucí cena v posledních letech vedou ke snahám o úsporu vody. Splachování toalet je také jednou z možností, kde lze vodou šetřit, a to ve větším množství. Podle statistických údajů se nejvíce pitné vody spotřebuje při splachování toalet, na druhém místě je koupání ve vaně, na…

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA