REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Módní a stylový interiér díky doplňkům z obchodu Tulup.cz

Doplňky interiérového designu jsou nenápadným prvkem výzdoby, který rozhoduje o celkové kompozici. Pokud plánujete změnit výzdobu kuchyně nebo obývacího pokoje, naplánujte si také správný výběr doplňků, a to nejen určených na stěnu. Jak vybrat správné doplňky do interiéru?
Zdroj: Tuplup.cz
Zdroj: Tuplup.cz

Módní a funkční doplňky pro malý obývací pokoj

V této sezóně je jedním z nejmódnějších trendů městská džungle. Rostlinné a botanické motivy vám umožní cítit se ve svém vlastním obývacím pokoji jako v amazonském tropickém lese! Trend návratu do přírody velmi silně rezonoval v loňském roce, kdy byly jakékoli prázdninové cesty velmi omezené nebo zcela nemožné.

V této sezóně směřuje trend městské džungle k barvám souvisejícím se zemí. Módní budou všechny doplňky interiérového designu v odstínech olivově zelené, pouštního písku, teplé skořice, intenzivní šedi a tmavě modré. Tyto barvy uklidňují, uvolňují, pomáhají snížit napětí a posilují pocit stability.

Do obývacího pokoje ve stylu městské džungle zvolte skleněné obrazy na zeď nebo obrazy canvas s rostlinnými motivy, např. zelenými listy nebo exotickými květinami. V kombinaci s tmavě šedými stěnami nebo pohovkou vytvoří jedinečnou loftovou atmosféru. Při výběru doplňků do obývacího pokoje myslete na to, abyste nezahltili malý interiér. V menších místnostech vsaďte na kvalitu doplňků, např. triptych obrazů na plátně na zdi, nikoliv na jejich množství. Není tajemstvím, že rádi kupujeme doplňky interiérového designu a můžeme snadno překročit hranici mezi umírněností a přehnaností.

V malém obývacím pokoji se také osvědčí kombinace intenzivní tmavé šedi s teplým medovým odstínem. Není náhoda, že tyto dvě barvy jsou podle Institutu Pantone barvami roku 2021. Medově žlutá zahřeje intenzivní tmavě šedou barvu a učiní interiér útulným a originálním. Je to další kombinace kontrastních barev, která by se mohla stát skutečným hitem!

V malých obývacích pokojích budou dobře vypadat skleněné nebo akrylové obrazy, které dodají interiéru hloubku a vizuálně zvětší prostor. Takové řešení je skvělým nápadem na uspořádání obývacího pokoje s kuchyňským koutem v malé garsonce.

Jak zařídit moderní kuchyň?

Moderní kuchyně má mnoho variant. Není to už jen skandinávský nebo loftový styl, ale také provensálský a modernistický styl, s použitím prvků, jako jsou například kuchyňské desky z křemene nebo kuchyňské panely z tvrzeného skla. Tvrzené sklo se díky své odolnosti vůči mechanickému poškození, vysoké teplotě a vlhkosti osvědčí při každodenním používání mnohem lépe než tradiční obklady.

Jedním ze zajímavých doplňků kuchyňské výzdoby jsou skleněné kuchyňské hodiny, které najdete v nabídce obchodu tulup.cz. Skleněné hodiny jsou vyrobeny z tvrzeného skla, stejně jako kuchyňský panel. Díky neomezenému výběru motivů se skleněné hodiny budou hodit k jakémukoli interiérovému designu.

V kuchyni ve skandinávském stylu stojí za to pověsit skleněné nebo akrylové obrazy s potiskem, které dodají kuchyni lehkost a prolomí její neutrální charakter.

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Přečtěte si více k tématu Interiér

Zdroj: konference-interiery.cz

Konference INTERIÉRY 2021

Ve čtvrtek 4. listopadu 2021 se koná jubilejní 10. ročník konference INTERIÉRY, která je určena interiérovým designérům, architektům, výrobcům nábytku a dalším profesionálům z oboru interiérů.

Foto: Designblok

Designblok 2021 bude o štěstí. Co je štěstí?

Letošní festival se bude z větší části odehrávat stejně jako loni v prostoru zvaném Gabriel Loci na pražském Smíchově a nově též na Starém Městě v Uměleckoprůmyslovém muzeu. Mimo hlavní prostory jsou otevřena i další neméně zajímavá místa, na instalace mohou návštěvníci narazit takřka po celé Praze. 23. ročník…

Zdroj: Tomáš Kovařík

OBRAZEM: Ohlédnutí za festivalem Open House Praha 2021

Další ročník, letos sedmý, festivalu Open House Praha je za námi. Hlavní víkendový program nabídl k návštěvě nakonec celkem 79 objektů či prostorů, které nejsou obvykle přístupné. Festival otevřel letos celkem 26 novinek a již v sobotu se u několika z nich tvořily ráno fronty zájemců, takže není překvapením, že letos…

REKLAMA