REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Elegantní ploty a opěrné zdi postavíte snadno a rychle pouze ze zdicích prvků značky DITON

Betonové tvarovky VISO a ostatní okrasné tvárnice od DITONu vám umožní estetické zhotovení vašich plotových konstrukcí a opěrných zdí.
Zdroj: pro-doma.cz/

Betonové tvarovky VISO

Novinkou v sortimentu značky DITON jsou tvarovky VISO. Jejich hlavní výhodou je mnohostranné využití, minimální údržba a výstavba bez nutnosti použití těžké mechanizace.

Tvarovky VISO najdou uplatnění při výstavbě různých druhů dělicích, opěrných, protihlukových či okrasných zdí a zídek, nosných stěn, příček či podezdívek. Výrazná hluboká a široká fazeta vytváří dokonalý plastický prostorový vjem, který mohou ještě podtrhnout z roviny stěny vystupující sloupky.

Nižší modulová výška 150 mm vnáší do konstrukce zdi nečekanou eleganci a vizuální odlehčení. Možnost průběžného armování tvarovek zdiva a sloupků
a prolití betonem zajistí vysokou pevnost celé konstrukce od základů až po stříšky. U betonových tvarovek VISO můžete vybírat z pěti atraktivních barev: červená, černá a melír přírodní, pískový a cihlový.

Akční nabídka na tvarovky a tvárnice DITON

Okrasné tvárnice

Hladké i štípané okrasné tvárnice patří mezi nejoblíbenější materiály pro oplocení. Díky ostře řezaným hranám podtrhnou tvarovky vzhled každé stavby bez ohledu na to, zda jde o stavbu klasickou nebo moderní. Okrasné tvárnice využijete při stavbě zahradních plotů, nejrůznějších zídek či opěrných stěn.

Široká nabídka barev, tvarů stříšek, možnost výstavby průběžných či vystupujících sloupků, kombinace hladkých a štípaných ploch, modulární jednoduchost a různé plotové výplně – to jsou výhody okrasných tvárnic značky DITON.

U okrasných tvárnic si můžete vybrat dokonce z jedenácti barev: přírodní, bílá, černá, bílo-černá, červená, hnědá, okrová, písková, cihlová, pískovo-hnědá a cihlovo-černá.

Výhody betonových tvarovek a okrasných tvárnic značky DITON

  • stavba bez těžké mechanizace
  • vysoká pevnost konstrukce
  • minimální údržba
  • elegantní design
  • výběr z mnoha atraktivních barev a povrchů

Sdílet / hodnotit tento článek

Přečtěte si více k tématu Zahrady, chodníky, ploty a terasy

Zdroj: AdobeStock - bellan

Nový plot v novém stavebním zákoně. Kdy je potřeba povolení na stavbu plotu?

Stavba plotu je často nedílnou součástí realizace stavby samotné, mnohdy však probíhá samostatně a nezávisle na nové výstavbě či rekonstrukci. Zda a kdy stavebník k výstavbě plotu potřebuje povolení ze strany stavebního úřadu, zda může být ve stavbě (zejména vzhledu) omezen a co v této souvislosti přináší nový…

Zdroj: AdobeStock - scharfsinn86

Digitalizací se katastrální mapy ne vždy zpřesnily. Jaká je přesnost katastrální mapy?

Digitální katastrální mapy nejsou to samé jako digitalizované. Katastrální mapy vedené dříve na plastové fólii jsou dnes po digitalizaci vektorovými. Pokud nevznikly na podkladě dostatečně přesného měření, tak digitalizace nepřinesla jejich zpřesnění, jak si mnozí možná myslí, přinesla však nové možnosti práce s daty…

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA