REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Firemní krátké zprávy

Zdroj: XPJ TRADE s.r.o.

Startuje soutěž „BER CLIMAVER 2024“

Nakup VZT potrubí CLIMAVER® 360 a za každou paletu získej dárky! Akce trvá od března do června 2024. Odměny JBL jsou nachystány za nákup min. 300 m 2 vzduchotechnického systému CLIMAVER® 360.

Zdroj: ELEKTRICKE-TOPENI.cz

Elektrické podlahové topení

Obliba elektrického podlahového topení neklesá ani v divokých „postkovidových“ energetických dobách akcelerovaných válkou, inflací a emisními povolenkami.

Zdroj: PEXELS – Rahubovskiy

Čištění odpadních vod v hotelech a penzionech

Jak se čistí odpadní voda v ubytovacích zařízeních typu hotel či penzion? Jaké jsou nejdůležitější parametry a jak se řeší velká denní nerovnoměrnost v produkci vody?

Zdroj: AdobeStock – ARAMYAN

Proč hledat firmu s certifikátem bezpečnosti při práci? Ušetříte si starosti

Výběr společnosti, která vám postaví dům (nebo jeho část), je velmi důležitý. Existuje hodně kritérií, na která byste se měli dívat. Jejich certifikáty jsou jedním z nich. Většina lidí přitom ani netuší, jaké existují a na jaké by se měli soustředit. Dnes vám řekneme o jednom z nich, který může…

Zdroj: JT Motors s.r.o.

Roleta BLACKOUT

Plně zatemňující roleta Blackout

Zdroj: SUNSYSTEM, s.r.o.

Posuvné brány: podle čeho vybrat tu nejlepší?

Posuvné brány s pohonem se těší stále větší oblibě a dnes už jsou nedílnou součástí většiny novostaveb. Zjistěte, jaké výhody vám přinesou a podle čeho je vybrat.

Zdroj: Konica Minolta Business Solutions

Recepční od Konica Minolta se nikdy nemračí

Chytré kamery řeší nedostatek kvalifikované pracovní síly a aktivní ochranu majetku. Z analýz Konica Minolta plyne, že kromě zefektivnění evidence návštěv pomůže tzv. e-kiosek k až 80% úspoře nákladů.

Zdroj: EKOTERM s.r.o.

Elektrické topné rohože do koupelny

Elektrické topné rohože se stávají stále populárnější volbou pro vytápění koupelen. Tyto inovativní topné systémy nabízejí nejenom komfort a pohodlí, ale také úsporu energie a zvýšenou bezpečnost.

Zdroj: Materasso Hotels

Jak vybrat hotelový nábytek

Při zařizování hotelového pokoje je kvalita odpočinku hostů na prvním místě. Nejdůležitější je proto výběr hotelové postele a matrace, ale i dalšího nábytku a vybavení hotelu.

Zdroj: Wienerberger s.r.o.

Zásady bezpečnosti při práci na střechách: Co říkají odborníci?

Práce na střechách v zimním období? Ano i ne. Podle odborníků záleží hlavně na tvaru střechy a materiálu. Z pohledu technického poradce šikmých střech Rudolfa Pruse by se neměl v zimním období investor do práce ve výškách vůbec pouštět. Naopak, Václav Jakubčík, specialista na střešní fólie…

Zdroj: Konica Minolta Business Solutions Czech spol. s r.o.

Digitální evidence docházky uspoří stovky tisíc korun ročně

Povinná evidence docházky nemusí mít podobu ručního zapisování nebo posílání mailem. Konica Minolta jako první na světě vybavila multifunkční tisková zařízení funkcí digitální evidence docházky.

Zdroj: WULITON s.r.o.

Jak se nespálit při nákupu stropních LED panelů

Při přechodu na LED osvětlení je dobré se zorientovat v základních faktorech, které určují kvalitu svítidla. S dostatkem informací se vyhnete nákupu nekvalitních výrobků.

Zdroj: GEFIRA stavby s.r.o.

Trh s novými byty

Byty jsou drahé, jejich cena stále stoupá a je jich nedostatek. Není tomu tak ale všude, ten kdo chce bydlet, u nás si byt určitě vybere.

Zdroj: XPJ TRADE s.r.o.

Online poptávky snímatelných izolací SIA

S cílem usnadnění poptávkové fáze nákupu snímatelných izolací průmyslových armatur SIA spustila společnost XPJ TRADE s.r.o. intuitivní poptávkový online systém těchto izolačních produktů.