Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

TOPSYS Praha, spol. s r.o.

Základní informace

název:TOPSYS Praha, spol. s r.o.
adresa:Bělohorská 263a, 169 00 Praha 6
region:Praha
internet:www.topsys.cz
IČO: 25630202
DIČ: CZ25630202
založení/historie: od r. 1997
počet zaměstnanců: 10

Činnost firmy

Prodej a stavba teplovzdušných krbů, prodej samostatných krbových topenišť, krbových mřížek a cihliček, prodej krbových ventilátorů; záruka na topeniště 7 let; výhradní zástupce fy CHIMENEAS FUGAR (Španělsko) a CHEMINÉES SEGUIN DUTERIEZ (Francie); prodej teplovodních krbových topenišť

Obchodní činnost Zahraniční obchod Montážní činnost

Výrobky

  • Kamna krbová litinová JADE
  • Krb centrální BORDELET model 992
  • Krb fasádní mramorový FUGAR
  • Stavebnice krbová
  • Topeniště krbové litinové
  • Topeniště krbové litinové CELSIUS F 0200
  • Topeniště krbové litinové CHEMINNEÉS SEGUIN DUTERIEZ F 1600, F 0200, F 0300, F 1400, F 0400, ...
  • Topeniště krbové litinové KIT FLAM F 1400
  • Topeniště krbové s výměníkem DECOTHERM 750 E, 755 E

Prodej, montáž, výroba

  • Topeniště krbové s výměníkem DECOTHERM

Nejnovější články

Zdroj: Bef Home s.r.o.

Jak na instalaci krbové vložky. Usazení a obezdění zvládnete i svépomocí

Krbová vložka je oblíbeným dodatečným zdrojem vytápění rodinného domu i zajímavým prvkem interiéru. Její instalace není složitá, přesto vyžaduje znalost stavebních postupů a pečlivost při práci. Důležitá je stavební připravenost – přívod vzduchu a odtah kouře. Zkušenější kutil může krbovou vložku zvládnout usadit a obezdít i svépomocí. Jak na to?

Dřevěná konstrukce, zdroj: fotolia, araska-n

Stavby povinně ze dřeva! Ve Francii nebo Nizozemí zavádí nové regulativy pro udržitelné stavitelství

Stavby s využitím dřeva mají pozitivní dopad na planetu. Oxid uhličitý uložený do dřeva při růstu stromu se uloží déle do staveb. Při využití dřeva také dochází k menšímu zpracovávání neobnovitelných zdrojů jako především písek, kterého začíná být světově nedostatek. Výstavba ze dřeva je všeobecně méně prašná, proces je rychlejší, prvky mají menší hmotnost takže i náklady na dopravu a emise z ní jsou nižší. A odstraňování a likvidace dřevěných staveb je taktéž jednodušší. V Evropě některé země či města zavádí nové regulativy pro zmírnění dopadu stavebnictví na životní prostředí.

Zdroj: Fotolia.com

Nový stavební zákon bez úprav nepovede k rychlejší výstavbě. Odklad je na místě tvrdí ČKAIT

Garance a vymahatelnost rychlosti procesu zjednodušených povolovacích řízení. Vznik specializovaného stavebního úřadu zaměřeného na klíčové stavby. Rychlý postup digitalizace a mnohem těsnější integrace jednotlivých úřadů v rámci povolovacího řízení. To je jen část plánu pro nadcházející čtyřleté období, které dosud zveřejnila nová vedení vládních resortů, jež se stavebnímu procesu věnují. Vystihla tím priority České komory autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě (ČKAIT), která dlouhodobě kritizuje novou podobu stavebního zákona schválenou předchozím složením Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR. A vítá čerstvé rozhodnutí Vlády ČR a části poslanců odložit platnost nové stavební rekodifikace o rok – na léto 2024.

foto: Viega

Nové kulturní centrum na hladině Dunaje

V Bratislavě se brzy otevře netradiční novostavba přímo na vodní hladině Dunaje. Na Tyršově nábřeží v severní části Petržalky, kousek od vyhlídkové věže UFO, se na pravém břehu řeky nachází plovoucí objekt ve tvaru kvádru s názvem Pontoon. Stavba založená na betonovém pontonu o půdorysu 16 x 51 metrů má být jedním z nových kulturních center slovenské metropole s využitelnou plochou více než 1500 m2.

Ilustrační obrázek Zdroj: AdobeStock - petr84

Městský architekt je důležitý moderátor výstavby v území. Mělo by ho mít každé město, říká starosta

Jakou roli hraje městský architekt v plánování měst a jeho investic? Proč by každé město mělo mít svého architekta? Jaký je jeho přínos? A je městský architekt pouze výsadou velkých měst? Vydali jsme se to s redakcí zjistit do nevelkého města na severovýchodě Čech – Červeného Kostelce. Povídali jsme si se starostou Rostislavem Petrákem a městským architektem Lukášem Ehlem.

REKLAMA