REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Jak oživit interiér pomocí domovních přístrojů?

Jak okamžitě dodáte interiéru šmrnc? Pomocí stylových vypínačů a zásuvek! Vězte, že i takto malá změna způsobí velký rozdíl. Designové vypínače oceníte nejen při stavbě či rekonstrukci…
Zdroj: kvelektro.cz
Zdroj: kvelektro.cz

Po jakém typu sáhnout?

Chybu rozhodně neuděláte, pokud sáhnete po některé z modulárních řad zásuvek a vypínačů. Ty se vyznačují tím, že se skládají z mechanismu, který doplňujete o kryty a rámečky. Můžete si tedy skládat barevné kombinace dle představ. A pokud vás vybraná barva po čase omrzí, můžete vypínače jednoduše vyměnit bez zásahu do elektroinstalace. Prostě sejmete kryt a rámeček a vyberete si barvu, která vás zrovna oslovila a nový výběr jednoduše nacvaknete na stávající mechanismus. Je to nejen snadné ale i mnohem levnější.

Jak vybrat to pravé?

Při výběru tvaru a barevných odstínů je vhodné brát zřetel na použitý styl v interiéru. Volit můžete ze dvou strategií. Buď se snažíte domovní přístroje vybírat tak, aby s interiérem ladily a splynuly, anebo naopak vybíráte design tak, aby s vaším interiérem kontrastoval.

Jednou z nejširších nabídek disponují domovní přístroje od výrobce Schneider. V řadě Unica naleznete nejen nepřeberné množství barev a materiálů, ale v nabídce je rovnou několik řad Unica, které pasují na mechanismy Unica. Můžete tak obměňovat nejen barvy ale i styl. Ať už se rozhodnete pro moderní ostré hrany, nebo zvolíte klasičtější design, jistě si ze sortimentu vyberete. Pro fajnšmekry je možnost osazení rámečky ze vzácných luxusních materiálů, jako je kov, břidlice, prémiové sklo, či dokonce kůže.

Kvalitní modulární zásuvky a vypínače ale nabízejí i další prověření výrobci jako je Legrand, ABB či Bticino. V širokém sortimentu K&V ELEKTRO si jistě vyberete.

K & V ELEKTRO a.s.

logo
Strakonická 3155/1d
150 00 Praha 5 - Smíchov

telefon: +420 223 223 224
e-mail: info@kvelektro.cz

web: www.kvelektro.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: kvelektro.cz

Vybírejte vánoční dárky pro kutily v K&V ELEKTRO

Sháníte dárek na poslední chvíli? Víte jak potěšit kutila? Užitečným dárkem z K&V ELEKTRO. Objednávky můžete vyzvedávat zdarma na osmnácti pobočkách K&V ELEKTRO v České republice.

Venkovní osvětlení rodinného domu usnadní cestu a zvýší bezpečnost

Venkovní osvětlení rodinného domu usnadní cestu a zvýší bezpečnost

Na základě venkovního osvětlení domu si návštěva často vytváří první dojem z vašeho domova. Dekorativní funkce osvětlení odvíjející se od vašeho vkusu či architektonického záměru je proto zajisté důležitá, neměla by být ale jediným aspektem, kterým se budete při jeho výběru řídit.

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA