Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Nakupujte výhodně vánoční osvětlení a světelné LED dekorace na e-shopu K&V ELEKTRO z pohodlí domova

Od 750 Kč získáte dopravu na více než 2500 výdejních míst ZDARMA a nad 1500 Kč je doprava ZDARMA až k vám domů.

Vánoční LED řetězy EMOS

Vybírat můžete ze skutečně rozsáhlé nabídky barev a typů LED žároviček. Oblíbeným trendem z posledních let jsou takzvané nano řetězy. Jedná se tenké drátky, jež v sobě mají zabudované drobné LED diody. Tyto tenké LED řetězy při použití na dekoraci vánočního stromku splynou se stromkem a tenký kabel prakticky není vidět. Vánoční stromek tak vypadá mnohem přirozeněji. Nano řetězy jsou také ideální dekorací do sklenic či průhledných nádob, kde vykouzlí kouzelný třpytivý efekt.

Nechybí ani klasické LED řetězy teplé bílé, studené bílé, RGB multicolor a v dalších barevných kombinacích a různých délkách. Dalším oblíbeným typem žároviček v naší nabídce, jsou LED řetězy ve tvaru kuliček a také velice populární svítící LED rampouchy, které nejlépe vypadají na balkoně či na okně.

Vánoční světelné dekorace EMOS

Potěšte se na Vánoce kouzelnými svítícími dekoracemi. Vybírat můžete mezi stylovými LED domečky, betlémy, svícny a adventními kalendáři, které jsou ze skutečného dřeva, třpytivými figurkami z odolného akrylátu jako jsou sobi, sněhuláci, tučňáci či mývalové, nebo třeba adventními věnci i svítícími LED stromky. Hitem posledních Vánoc jsou LED projektory, které vám na stěně vykouzlí padající vločky, či hvězdičky. Světelná projekce vypadá velmi efektně a ušetřit čas s náročným zdobením a taháním kabelů.  Nezapomeňte se také podívat na světelné různé LED svíce a lucerny ze skutečného vosku, jež navodí tu pravou vánoční atmosféru. Vybírejte dekorace s vyšším krytím ochrany IP 44, s časovačem, nebo na baterie.

Venkovní osvětlení Connecting systém

Nenechte si ujít populární osvětlení EMOS Connecting Systém. Sestavte si vánoční osvětlení na fasádu, zahradu i do interiéru na míru, přesně dle vašich představ. Díky spojovacímu systému Connecting můžete na jeden napájecí zdroj napojit až 1000 LED žároviček. Kombinovat můžete studené bílé, teplé bílé i barevné LED řetězy, různé závěsy a krápníky, abyste si vytvořili jedinečnou dekoraci dle vaší fantazie. Napojení můžete různě spojovat či rozdělovat předně dle nároků na konkrétní prostor díky rozhodovacím a prodlužovacím kabelům. Samozřejmostí je zvýšená ochrana krytí IP 44, díky čemuž lze osvětlení umístit i do exteriéru.

K & V ELEKTRO a.s.

logo
Strakonická 3155/1d
150 00 Praha 5 - Smíchov

telefon: +420 223 223 224
e-mail: info@kvelektro.cz

web: www.kvelektro.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: kvelektro.cz

Vybírejte vánoční dárky pro kutily v K&V ELEKTRO

Sháníte dárek na poslední chvíli? Víte jak potěšit kutila? Užitečným dárkem z K&V ELEKTRO. Objednávky můžete vyzvedávat zdarma na osmnácti pobočkách K&V ELEKTRO v České republice.

Zdroj: kvelektro.cz

Jak oživit interiér pomocí domovních přístrojů?

Jak okamžitě dodáte interiéru šmrnc? Pomocí stylových vypínačů a zásuvek! Vězte, že i takto malá změna způsobí velký rozdíl. Designové vypínače oceníte nejen při stavbě či rekonstrukci…

Venkovní osvětlení rodinného domu usnadní cestu a zvýší bezpečnost

Venkovní osvětlení rodinného domu usnadní cestu a zvýší bezpečnost

Na základě venkovního osvětlení domu si návštěva často vytváří první dojem z vašeho domova. Dekorativní funkce osvětlení odvíjející se od vašeho vkusu či architektonického záměru je proto zajisté důležitá, neměla by být ale jediným aspektem, kterým se budete při jeho výběru řídit.

Nenechte výběr vánočního osvětlení na poslední chvíli!

Nenechte výběr vánočního osvětlení na poslední chvíli!

Vyhýbáte se předvánočnímu shonu a rádi řešíte vše s předstihem? Nezapomeňte se už teď zamyslet nad tím, jestli letos neobnovit či nerozšířit vaše zásoby venkovních světelných dekorací. Ty už zdaleka nemusí zahrnovat jen vánoční řetězy.