Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Dlažbu i plot vyberete nejlépe díky nové aplikaci BEST VISIO

Přemýšlíte o nové terase? Realizace v zimě není vhodná, ale o to více času máte na plánování. Cestičky vyšlapané ve sněhu nebo v blátě vám napoví, kde se bude hodit chodník i zpevněná plocha pro auto. Při výběru dlažby se řiďte několika pravidly. Důležitá je výška dlažby, velikost kamenů i samotná povrchová úprava.
Zdroj: BEST a.s.

Výšku dlažby vybírejte s přihlédnutím na plánované zatížení vydlážděné plochy. Pokud se jedná o terasu a chodníky, stačí dlažba o síle 4–6 cm, pro příjezdové cesty a parkovací místa volte určitě dlažbu vysokou 8 cm. Správná volba výšky a vhodně připravené podloží vám zajistí stálost a dlouhou životnost dlažby.

Velikost kamenů se také liší. V nabídce jsou drobné kameny 10×10 cm, ale také gigantické rozměry 100×120 cm. Nejčastější volbou jsou dlažby v kombinaci více tvarů o rozměrech 30×30 až 30×60 cm. Mezi nejoblíbenější dlažby posledního roku patří např. BEST BELEZA, BEST BELISIMABEST BRILA. Všechny jsou vhodné pro pochozí i pojezdové plochy.

Důležitým aspektem je také barva a povrchová úprava. Barvu vybírejte tak, aby se hodila k barvě fasády či okolí dlážděné plochy. Velkým hitem jsou odstíny colormix, kde je nepravidelně prolnuto více barev a vznikají tak originální plochy. Pokud nemáte cit pro výběr barvy nebo se chcete ujistit, že vaše volba je správná, pak vám jistě pomůže nová aplikace BEST VISIO.

Zdroj: BEST a.s.

Aplikace funguje ve 3 jednoduchých krocích. Na adrese www.bestvisio.cz si spustíte aplikaci a zvolíte možnost vizualizace dlažby. Místo, které chcete reálně zadláždit, si vyfotíte a nahrajete do aplikace. Následně už pracujete s ikonami na ploše. Kliknete na tlačítko Vybrat dlažbu a zvolíte dlaždice, které se vám líbí. Pak už jen nastavíte umístění, sklon a perspektivu dlažby, tím získáte reálný pohled na svou novou terasu.

S plotem pomůže BEST VISIO VR

Stejně jako zpevněné plochy, je i plot důležitou součástí každého pozemku. V nabídce je opět mnoho variant, ze kterých můžete vybírat. Velkými pomocníky jsou betonové zdicí prvky. Jedná se o systémy, které na sebe perfektně navazují a lze s nimi vytvořit sloupky i plné zdi.  Mezi nejoblíbenější plotové prvky patří BEST LUNETA, BEST MAESTRA nebo BEST ROKA. A pokud nevíte, jaká barva a jaký tvar budou u vašeho domu vypadat nejlépe, opět vám poradí aplikace.

BEST VISIO VR pomůže vybrat plot, který bude nejlépe ladit s vaším domem. Díky této aplikaci stačí svůj mobilní telefon namířit na místo, kde má skutečný plot stát a vybrat si z galerie vhodný plot i plotovou výplň. Pak už si jednoduše plot umístíte do plochy a uložíte obrázek do svého telefonu nebo pošlete přátelům. BEST VISIO VR navazuje na webovou aplikaci BEST VISIO – ploty. V ní si nastavíte podobu plotu, jeho rozměry i materiál. A získáte tak přesné podklady pro nákup potřebného materiálu.

Zdroj: BEST a.s.

Pokud máte obavy, že si s aplikací neporadíte, navštivte poradenská centra BEST. Na každém z 8 pracovišť jsou připraveni proškolení pracovníci, kteří vám s aplikací rádi pomohou. A nejen s aplikací. Součástí center jsou i rozsáhlé vzorkovny, kde si vybraný produkt prohlédnete na vlastní oči. Kromě výběru zde získáte i informace o nejvýhodnějším nákupu, návody na stavbu i rady, jak o výrobky dále pečovat. Přijďte a o kvalitách výrobků i služeb se přesvědčte sami.

Nový katalog BEST 2022 k prohlédnutí zde.

BEST, a.s.

logo
Rybnice 148
331 51 Kaznějov

telefon: 373 720 111
zelená linka: 800 848 848
e-mail: best@best.cz

web: www.best.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat