Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

InvisaCook a Atlas Plan: Neviditelné vaření na keramické kuchyňské desce

Už jste slyšeli o vaření na neviditelné plotýnce? Pokud ne, čtěte dál. Tepelná příprava pokrmů přímo na kuchyňské desce nese název InvisaCook a dostane do kolen (nejen) milovníky luxusního kuchyňského designu.
InvisaCook a keramické obklady, Keraservis

Jak InvisaCook funguje: indukce a keramika

Kouzla a čáry stranou. InvisaCook je indukční varná deska, umístěná ne klasicky na, ale pod pracovní plochou. Pánve a hrnce ohřeje pomocí indukčního tepla, které pronikne skrz keramickou kuchyňskou desku. Proč zrovna keramickou? Keramika totiž výborně vede teplo, a proto je – obzvlášť jako velkoformátová dlažba – ideální například i do koupelen s podlahovým vytápěním.

Kromě klasické indukční technologie pod deskou je klíčovým prvkem InvisaCook takzvaná InvisaMat, odnímatelná distanční podložka, která se při vaření položí vždy přímo pod pánev. Několik možností ovládání – panel integrovaný do pracovní desky, zabudovaný ve výsuvném systému nebo v korpusu kuchyňské linky – a volba mezi 2, 3, 4 nebo 5 plotýnkami zaručí, že systém vyhoví různým potřebám a preferencím svých uživatelů.

InvisaCook a keramické obklady, Keraservis

Výhody neviditelného vaření, které si zamilujete

InvisaCook nabízí stejně jako běžná indukční deska rychlé a pohodlné vaření, tím výčet jejích předností ale ani zdaleka nekončí. Na rozdíl od klasických varných desek instalovaných na pracovní ploše vám v kuchyni přinese úsporu, a to hned na několika frontách.

V místě, které by jinak bylo určené jen a jen pro vaření, můžete s InvisaCook krájet, válet a jinak připravovat potraviny, čímž vám v kuchyni vznikne vždy vítaný dodatečný pracovní prostor. Kromě cenných centimetrů čtverečních ušetříte ale také čas: díky indukci na již zmíněné vaření, díky absenci fyzických plotýnek pak na úklid.

Nakonec zmiňme bezpečnost, která by v kuchyni měla být vždy na prvním místě, a to hlavně jsou-li v domácnosti malé děti. S InivisaCook zůstává pracovní plocha sama o sobě vždy chladná, zahřát se však může od rozpálené pánve nebo hrnce, jakmile desku vypnete bude brzy opět chladná.

InvisaCook a keramické obklady, Keraservis

InvisaCook a Atlas Plan: Dokonalá kombinace pro moderní kuchyni

Neviditelnou varnou desku je možné osadit do keramiky o tloušťce až 15 mm. Skvělou volbou jsou například keramické kuchyňské desky od prestižní italské firmy Atlas Concorde, známé také vysoce kvalitními obklady a dlažbou nejen do koupelny.

Velkoformátové keramické desky Atlas Plan jsou k dispozici v rozměru 162×324 cm a nabízí se v tloušťkách 6, 12 nebo 22 mm (pro InvisiCook tedy vybírejte z těch tenčích), a to hned v několika kolekcích Atlas Concorde – Boost, Marvel, Marvel Stone a Dolmen Pro – v imitacích betonu, přírodního kamene či mramoru v matné, lesklé nebo hedvábné povrchové úpravě Velvetech.

InvisaCook a keramické obklady, Keraservis

Kromě toho, že vypadají naprosto luxusně, mají nespočet výhod: jsou velmi hygienické a snadno se čistí a udržují, což je při přípravě pokrmů klíčové, jsou vodotěsné, pevné a (na rozdíl od dřeva nebo laminátu) odolné vůči skvrnám, poškrábání a celkovému opotřebení. A nakonec: jsou výborným základem pro neviditelné vaření.

Stejné vlastnosti jako kuchyňské desky pak mají i velkoformátové obklady a dlažba Atlas Concorde. Jejich kvalitu, dlouhou životnost a samozřejmě estetiku oceníte přitom nejen v kuchyni, ale také v koupelně, chodbě, obytných prostorách a nakonec i exteriéru – v podobě zesílené a protiskluzovým povrchem opatřené venkovní dlažby.

Kuchyně je srdcem domova a jako taková by měla být nejen funkční a praktická, ale také bezpečná a estetická na pohled. S neviditelným vařením InvisaCook v kombinaci s keramickou kuchyňskou deskou od Atlas Concorde toho snadno docílíte. S výběrem té správné desky, ale i velkoformátových obkladů i dlažby vám rádi pomohou specialisté koupelnového studia Keraservis v Praze, Brně a Ostravě.

Keraservis

logo
Kaštanová 515/125a
620 00 Brno

telefon: +420 515 919 565
e-mail: info@keraservis.cz

web: www.keraservis.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: Keraservis

Velkoformátové obklady a dlažba: skvělá volba nejen do koupelny, pozor ale na pokládku

Co bylo ještě před pár lety luxus, je dnes žhavý trend dostupný v zásadě každému. Řeč je o velkoformátových obkladech a dlažbách, které se těší stále větší oblibě. Velké formáty vypadají elegantně a dokáží opticky zvětšit i malou koupelnu, jejich pokládka ale není úplně triviální záležitost. Poradíme, na co si při ní…

Zdroj: ECLISSE

Osobité řešení vašeho interiéru

Přemýšlíte, jak dodat vašemu interiéru jedinečný, osobitý a elegantní styl? Máte malé prostory a přejete si je opticky zvětšit? Líbí se vám světlejší místnosti? Hledáte něco, čím byste ozvláštnili váš dům, byt nebo kancelář? Pokud je vaše odpověď alespoň na jednu z těchto otázek ano, následující řádky jsou určeny…

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Plechové krytiny SATJAM lze nyní pořídit o něco výhodněji díky výhodné jarní akční nabídce. Zdroj: SATJAM s.r.o.

Výhodné jaro s plechovými krytinami SATJAM

Výhodné jaro s plechovými krytinami SATJAM

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA