Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Kolekce stolů Tablies byla oceněna prestižním titulem Nábytek roku 2024

Objevte kouzlo oceněných multifunkčních stolů Tablies. Vyberte si z 16 exkluzivních barev, které ladí s vaším bytovým nebo kancelářským interiérem.
Zdroj: MOODEN s.r.o.
Zdroj: MOODEN s.r.o.

Kolekce stolů Tablies získala prestižní ocenění Nábytek roku 2024, což je uznání, které každoročně uděluje Asociace českých nábytkářů. Letos se slavnostní předávání cen se uskutečnilo 11. dubna na tiskové konferenci na veletrhu FOR INTERIOR. Je to velký úspěch pro celý tým, který za kolekcí Tablies stojí a zároveň potvrzení toho, že podpora lokální tvorby má smysl a přináší skvělé výsledky.

Společnost woodever.cz, která tuto oceněnou kolekci stolů Tablies exkluzivně nabízí, poskytuje na svém e-shopu možnost pomocí konfigurátoru vybrat si vlastní barevnou kombinaci, která se nejvíce do daného interiéru hodí. Díky spolupráci s interiérovým studiem Mooden byla pro kolekci Tablies vybrána paleta šestnácti nádherných barev, od neutrálních světlých tónů až po živé pastelové barvy.

Porotu soutěže zaujala nejen možnost nevšedních barevných kombinací, ale také nadčasový design a především multifunkčnost. Stolky je možné využít různými způsoby podle aktuální potřeby jako konferenční, jídelní, pracovní, odkládací nebo i noční stolky. Tablies jsou navrženy tak, aby skvěle zapadly do různých typů prostředí, to zahrnuje jak bytové interiéry, tak i profesionální kancelářské prostory. Díky svému univerzálnímu designu a možnosti výběru ze široké palety barev se snadno přizpůsobí jakémukoli stylu a atmosféře.

MOODEN s.r.o.

logo
U plynárny 1111/75
10 00 Praha 10

telefon: + 420 233 330 206
e-mail: studio@mooden.design

web: mooden.design, interier.design

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: MOODEN s.r.o.

Design & build: realizace interiérů rychle a efektivně

Chcete si nechat navrhnout a realizovat interiér na klíč a ušetřit tak čas, peníze i nervy? Pak byste měli vědět o metodě Design & build, která vám zajistí rychlou a kvalitní realizaci vašeho projektu