REKLAMA
Témata Hledat

Fotosoutěž Otevřená Praha Pořádá ESTAV.cz a Open House Praha.

Energeticky pasivní projekt U Pernikářky společnosti JRD

Architektonicky výrazná novostavba je citlivě zasazena do vilové čtvrti Hřebenka (Praha 5) a nabízí klidné, komfortní bydlení uprostřed zeleně.

Vyšší patra viladomu nabízejí působivé výhledy do údolí Motolského potoka nebo na panorama Cibulky a Košířů. Byty v přízemí se otevírají do privátních zahrad s promyšlenou architektonickou tváří. Nejnáročnější klienty by mohly zaujmout dva exkluzivní penthousy s prostornými terasami. Viladům U Pernikářky 7 je tvořen elegantními energeticky pasivními byty o dispozicích 3+kk až 5+kk a plochách interiérů 88 až 199 m2, které jsou v objektu rozděleny vždy po dvou na podlaží. 

Nechybějí společné prostory s atraktivním designem, výtah či sauna s relaxační zónou, vyhrazená pouze pro rezidenty.

Autorem původního architektonického konceptu domu je ateliér KAAMA, autorem redesignu a současného projektu je architektonická kancelář Podlipný Sladký architekti.

Architektonické a hmotové řešení

Hmotové řešení domu je navrženo ve formě na sobě položených vzájemně natočených plochých kvádrů – jednotlivých bytových jednotek. Toto natočení a vzájemné vysunutí dodává domu eleganci a lehkost a zároveň vytváří příjemné komorní měřítko stavby na všech jejích fasádách. Zatímco fasády orientované do ulice a k sousedním pozemkům jsou prořezány úzkými pásy francouzských oken, jižní fasáda do zahrady je bohatě prosklená se zapuštěnými obytnými lodžiemi.

Více o architektonickém a materiálovém řešení a o dispoziích v  Projekt U Pernikářky 7

JRD s.r.o.

logo
Korunní 810/104
101 00 Praha 10

telefon: +420 739 388 777
e-mail: info@jrd.cz

web: www.jrd.cz/cs

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: Společnost JRD

Ceny bytů rostou v závislosti na fázi projektu. Do kolaudace podraží o více než 7,5 %

V prvním čtvrtletí vzrostly – podle HB indexu Hypoteční banky – tržní ceny bytů, rodinných domů a pozemků v České republice mezičtvrtletně nejvíce za posledních deset let. Je to dáno nejen zdlouhavým povolovacím procesem, tedy jedním z faktorů velkého převisu poptávky nad nabídkou, ale také nadstandardním zájmem…

Zdroj: Fotolia.com

Jak ušetřit peníze při stavbě nebo rekonstrukci rodinného domu?

Musíte znát celý proces. Kde se ho naučit? Klíčovým bodem, který umožňuje vznik kvalitního projektu i realizace rodinného domu, je znalost celého procesu, který vás čeká od výběru pozemku, přes návrh domu a projektovou dokumentaci, vyřízení povolení na úřadech až po realizaci ať už na klíč, nebo svépomocí.

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA