REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Nové čerpadlo do sudu Blue Line pro pohodlné zalévání

Neexistuje snad zahrádkář, který nepoužívá pro zálivku zahrady vodu zachycenou do sudu nebo jiného zásobníku. Pro pohodlné čerpání vody z těchto zdrojů jsou ideálním řešením ponorná čerpadla. Mezi nejdostupnější modely sudových čerpadel patří Blue Line PSDR250PS a PSDR550PS, které na trh nově uvedla společnost Pumpa – specialista na prodej, servis a montáž čerpadel, vodáren a další čerpací techniky.

Ideálním řešením pro zalévání zahrady pro chataře či zahrádkáře jsou lehká sudová čerpadla s jednoduchou obsluhou a možností pohodlného přenášení mezi několika vodními zdroji. Společnost Pumpa nyní přichází s nabídkou cenově zvýhodněných čerpadel Blue Line PSDR250PS a PSDR550PS určených k odčerpávání čisté nebo mírně znečištěné drenážní vody ze sudů či nádrží a následnému zavlažování.

Ponorná čerpadla Blue Line nabízejí průtok 2,5 m3 respektive 5 m3 za hodinu a výkon 250 – 550 W, jsou tedy ideální pro menší závlahy. Čerpadla jsou díky plastovým segmentům lehká (váha 5 a 6 kg), takže umožňují snadnou manipulaci a přenositelnost. Pokud potřebujete zalévat postupně z několika zdrojů, jednoduše zaháknete čerpadlo na sud, napojíte hadici a zaléváte. Nebo jen otočíte kohoutkem a klasicky naplníte konev bez nutnosti nabírání vody do konve přímo ze sudu. Výhodou je, že čerpadlo zvládne odčerpat vodu až 28 mm ze dna.

Čerpadla jsou rovněž vybavena plovákovým spínačem, který zajišťuje automatický provoz – jakmile voda klesne pod nastavenou úroveň, čerpadlo se vypne, aby „nešlo na sucho“. Výtlačná výška čerpadel činí 9 a 20 metrů a čerpadla se dodávají s kabelem o délce 10 metrů.

Cena ponorných čerpadel Blue Line PSDR250PS a PSDR550PS je od 1634 Kč vč. DPH a zakoupit je můžete pohodlně v e-shopu na stránkách www.pumpa.cz nebo na prodejnách Pumpa.

PUMPA, a.s.

logo
U Svitavy 1
618 00 Brno

telefon: 548 422 611, 548 422 691, 548 422 693
zelená linka: 800 100 763
e-mail: pumpa@pumpa.cz

web: www.pumpa.eu

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Při zachycování deště ze střechy můžete získat několik desítek kubíků užitkové vody

Při zachycování deště ze střechy můžete získat několik desítek kubíků užitkové vody

V létě spadne v ČR v průměru kolem 60 mm srážek měsíčně, tedy 60 litrů vody na metr čtvereční. Jak zachytit dešťovou vodu? Stačí na to retenční nádrž pro svod vody ze střechy, kterou můžete následně využívat pro zalévání zahrady nebo i v domácnosti. Jak velkou nádrž pořídit, kolik vody je potřeba, kolik lze ušetřit a…

Přehled kroků jak si pořídit vlastní studnu

Přehled kroků jak si pořídit vlastní studnu

Pitná voda z veřejné sítě se na zalévání zahrady v dnešní době značně prodraží. Řešení představuje vrtaná či kopaná studna, ze které můžete čerpat vodu přímo. Studna pak může dodávat vodu nejen na závlahu zahrady, ale sloužit i jako cenově dostupný zdroj pitné vody. Jak si ale studnu pořídit, jaké čerpadlo do ní…