REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Tepelné čerpadlo Daikin Altherma s čističkou vzduchu v ceně

Jaro a léto, tedy období mimo topnou sezónu, jsou ideální pro pořízení tepelného čerpadla, proto vám teď Daikin nabízí zajímavou akci – velmi kvalitní čističku vzduchu v hodnotě 24 000 Kč k tepelnému čerpadlu zdarma.

Řešíte rekonstrukci vytápění doma nebo na chatě? Plánujete novostavbu a uvažujete o nákupu tepelného čerpadla? Daikin vám k němu dá zdarma čističku vzduchu v hodnotě 24 000 Kč. Stačí se do konce července zaregistrovat zde a čistička Daikin Ururu bude vaše.

Při nákupu tepelného čerpadla od výrobce Daikin je naprostou samozřejmostí odborně provedená montáž, dostupný záruční i pozáruční servis, ale třeba také pomoc s vyřízením dotace na tepelné čerpadlo z programu Nová zelená úsporám.

Proč bych si měl vybrat právě tepelné čerpadlo Daikin Altherma?

  • zajistí levné vytápění celého domu
  • ohřeje vodu pro domácnost nebo bazén
  • jde o kvalitní výrobek s dlouhou životností, proto na něj Daikin dává záruku 7 let
  • spolehlivě funguje za jakéhokoliv počasí, včetně extrémních podmínek
  • šetří prostor a dobře vypadá (japonská tradice, evropský design, česká výroba)

A k čemu čističku?

Čistička vzduchu Daikin Ururu je nabitá technologiemi. Odstraňuje prakticky veškeré alergeny (prach, pyl, roztoče), choroboplodné zárodky (viry, bakterie, plísně) i pachy domácích zvířat nebo jedovaté těkavé organické sloučeniny, které se uvolňují z podlah, koberců či nábytku, aniž to vůbec tušíme. Ururu navíc dokáže vzduch optimálně zvlhčit. Vzduch v novostavbách či zrekonstruovaných objektech bývá totiž časem až příliš suchý. To nedělá dobře malým dětem, ale ani dospělým, kteří trpí třeba astmatem.

Tepelné čerpadlo společně s čističkou vzduchu zajistí u vás doma ideální a zdravé klima.

Daikin Airconditioning Central Europe - Czech Republic spol. s r.o.

logo
Budějovická 778/3a
140 00 Praha 4 - Michle

telefon: +420 221 715 700
e-mail: office@daikin.cz

web: www.daikin.cz/cs_cz/zakaznici.html

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Přečtěte si více k tématu Vytápění tepelným čerpadlem

Zdroj: Fotolia.com

Tepelné zisky a tepelná bilance. Co je to a jak to spolu souvisí?

Když existují tepelné ztráty, musí existovat i tepelné zisky. Odkud se berou? Jak se s nimi počítá v rámci návrhu vytápění? A co znamená tepelná bilance? A jak s tím souvisí rozúčtování tepla v bytovém domě?

ZŠ Kněžmost Zdroj: Aleš Brotánek

Pasivní budova základní školy v obci Kněžmost šetří energie a peníze

Jedná se o jednu z prvních pasivních základních škol v Čechách. V rekonstruovaném areálu s historickou hodnotou našly uplatnění moderní technologie (rekuperace vzduchu, fotovoltaika, tepelné čerpadlo, zelené střechy), které zajistily kromě jiného i minimalizaci provozních nákladů.

Zdroj: lboro.ac.uk

Okna plná vody snižují energetickou náročnost domů

Cirkulující voda místo klimatizace. Nápad, který pochází z přírody. Podobně jako voda cirkuluje v oceánech z míst teplejších do míst chladnějších a vyrovnává tak teplotní rozdíly na planetě nechávají výzkumníci cirkulovat vodu po budově. Voda tak vyrovnává teplotní rozdíly, ochlazuje přehřívaná místa a vyhřívá místa…

REKLAMA