REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Ideální řešení do malé koupelny – sprchový kout od SanSwiss!

Zařizování malé koupelny může být oříšek. Mnohdy kvůli omezenému prostoru není možné, aby koupelna měla velký sprchový kout či vanu. Český výrobce sprchových zástěn má však řešení, díky kterým bude malá koupelna vypadat úžasně a především bude praktická.
Zdroj: SanSwiss

Praktické skládací dveře SOLINO BLACK a SWING-LINE F

Sprchové zástěny SOLINO BLACK a SWING-LINE F nabízí jednoduché využití prostoru malé koupelny. Když se sprchová zástěna nepoužívá, lze sprchové dveře sklopit na zeď. Díky tomu získáte volný prostor, který můžete využít v době, kdy se sprchová zástěna nepoužívá.

Jedním z nejoblíbenějších provedení sprchové zástěny se skládacími dveřmi je sprchový kout SOLINO. Sprchové dveře se otevírají ven i dovnitř, panty jsou obohaceny zdvihovým mechanismem a jsou zapuštěné na vnitřní straně skla. To zjednodušuje údržbu celé sprchové zástěny. Sprchový kout vyrábí SanSwiss ze 6mm bezpečnostního skla opatřeného antiplakovou úpravou AQUAPERLE, která eliminuje vznik vodního kamene na skle sprchové zástěny. Standardní výška sprchové zástěny je 2000 mm, maximální šířka je 1000 mm.

Sprchový kout SOLINO BLACK l Rohový vstup s dvoudílnými skládacími dveřmi Zdroj: SanSwiss

Sprchová zástěna SWING-LINE F je bezbariérová sprchová zástěna poskytující velkou šířku vstupu i v malé koupelně. Sprchové zástěny se vyznačují moderním tvarem profilů a výraznými hranatými panty, které jsou zapuštěné na vnitřní straně skla. Díky šířkám až do 1800 mm jsou ideální řešením pro všechny generace.

Sprchová zástěna SWING-LINE F l Dvoudílné skládací dveře Zdroj: SanSwiss

Sprchový kout TOP-LINE, který má zalamovací sprchové dveře, je také ideálním řešením do malé koupelny. Takový sprchový kout také šetří spoustu místa, které se dá využít pro jiné účely.

Zdroj: SanSwiss

Sprchové kouty menších rozměrů (šířky a výšky) i do atypické koupelny

SanSwiss vyrábí atypické sprchové zástěny - je tedy možná atypická výška i šířka - na přání zákazníka - i výřezy a zkosení - v případě, že je třeba sprchový kout umístit do omezeného prostoru. Šířka sprchové zástěny může však být jednoduše upravena. Malá koupelna kvůli omezenému prostoru nemůže mít sprchový kout s velkou šířkou vstupu, proto si může každý vybrat dle svého uvážení.

Čtvrtkruhový sprchový kout – dokonalý pro umístění do rohu Vaší koupelny

Sprchový kout nemusí být pouze hranatý. SanSwiss vyrábí také čtvrtkruhové sprchové kouty s posuvnými dveřmi nebo křídlovými dveřmi, které lze otvírat ven i dovnitř. Ušetříte tak cenné místo v koupelně. Tyto čtvrtkruhové sprchové kouty naleznete v řadách SWING-LINE, TOP-LINE a TOP-LINE S.

Atraktivní Walk-in zástěny do moderní koupelny

Aktuálním trendem pro moderní koupelny jsou Walk-in zástěny. Umožňují široký vstup do sprchovacího prostoru pro sprchování. Walk-in zástěny je možné instalovat do rohu nebo volně do prostoru koupelny. Walk-in zástěny lze doplnit o pevnou nebo otočnou stěnu v pravém úhlu. Ta částečně zabrání stříkání vody. Nejoblíbenější Walk-in zástěny od SanSwiss jsou například EASY. Walk-in zástěny EASY jsou k dispozici v matné černé barvě, v matné bílé barvě či v tradičním aluchromu. Na výběr máte čiré sklo, Loft 69 (pro koupelny v industriálním stylu), chromové dekory – mřížka, stromy, vertikální linie a dekory skel Shade a Brume – bílým sítotiskem na vnější straně skla pro zajištění intimity ve sprše.

Aktuální trend l Walk-in zástěna EASY s dekorem skla vertikální linie Zdroj: SanSwiss

V případě, že si přejete sprchový kout i vanu, vyrábí SanSwiss ideální řešení – vanové zástěny. Vanová zástěna zajistí, že si při sprchování budete připadat jako ve sprchové zástěně.

Vyberte si ze širokého sortimentu SanSwiss ten pravý sprchový kout do Vaší koupelny! Inspiraci můžete nalézt na oficiálním instagramovém účtu @sanswiss_czechrepublic!

RONAL Bathrooms s.r.o.

logo
Popovická 1123
50601 Jičín

telefon: 493 644 644
e-mail: sales.bathrooms.cz@ronalgroup.com

web: www.sanswiss.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Walk-in zástěna EASY od společnosti SanSwiss je ideálním prvkem do moderní koupelny. Zdroj: SanSwiss

SanSwiss radí jak ušetřit při renovaci koupelny

Čeká vás rekonstrukce koupelny, ale rádi byste při ní co nejvíce ušetřili? Rekonstrukce koupelny je sice nákladná, stojí hodně peněz, ale když se budete řídit radami zkušených, uděláte dobře. Jak na rekonstrukci koupelny, aby vám poté zůstalo v peněžence ještě něco?

Zdroj: SanSwiss

Komfortní sprchování: posuvné sprchové dveře DIVERA od SanSwiss

Koupelna je místností, ve které trávíme mnoho času. Interiér koupelny musí být uspořádaný tak, abychom se v ní cítili příjemně. Jedním z hlavních prvků každé koupelny je bezesporu sprchová zástěna. Váš sprchový kout by měl být praktický a zároveň by měl poskytovat maximum komfortu a relaxace při sprchování.