REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Dopřejte komfort v koupelně celé rodině. Rodičům, dětem i čtyřnohým miláčkům

Určitě to znáte také z vašeho domova. Čím více členů v domácnosti - tím více nejrůznějších činností a potřeb. A v koupelně to platí dvakrát. Rodiče, malé děti, čtyřnozí mazlíčci, každý potřebuje holt to své. Jak to všechno zvládnout v pohodě a bez stresu? Vybavte se spolehlivými pomocníky – sprchou pro děti ve tvaru zvířátek, speciální sprchou pro psy nebo rodinnou umyvadlovou baterií.
Zdroj fotografií: Hansgrohe

Pokud máte velkou rodinu s dětmi a třeba také čtyřnohými kamarády, každodenní provoz v koupelně je hodně náročný. Kromě úplně běžných každodenních činností to může být koupání miminka, vodní hrátky dětí ve vaně, rychlé přeprání fleku na košili nebo třeba sprchování zabláceného pejska. Co takhle si náročný provoz v koupelně trochu zjednodušit a některých starostí se jednoduše zbavit? Máme pro vás pár nápadů.

Dětská sprcha Jocolino

Ruční sprchu ve tvaru zvířátka jako ze Safari si malé děti okamžitě zamilují. Barevná zebra, krokodýl nebo lvíček s mrkacíma očima se stane hlavním hrdinou dobrodružných příběhů na pokračování, které se budou každý večer odehrávat ve vaší koupelně. Ruční sprcha Jocolino má ergonomickou rukojeť tak akorát do dětské ruky a jednoduché přepínání dvou typů proudu vody, které hravě zvládne i dítě. Proud Rain je jemný a proud MonoRain se soustředí do jednoho místa (ideální pro bezproblémové oplachování šamponu z vlásků bez pláče a vztekání).

Zdroj fotografií: Hansgrohe

Speciální sprcha pro psy DogShower

Venku prší a vy se vrátíte domů se svým věrným čtyřnohým společníkem, který si to venku vážně hodně užil a je zablácený až hanba. Kolikrát jste už vy pejskaři tuto situaci zažili? Jestli chcete zabránit devastaci bytu, je potřeba jít s pejskem rovnou do sprchy. Jenže psi sprchu většinou moc nemusí, také proto, že „lidské“ sprchové baterie pro ně nejsou úplně ideální. Naopak psí sprchová baterie DogShower je vyvinutá přímo pro ně. V čem je lepší, než ta „lidská“?

Je vybavena dlouhými hladivými nopky pro jemné a také cílené sprchování i ve spodních vrstvách psí srsti. Různé typy proudů je možné přepínat jednou rukou, zabudovaná je také vodní brzda. Sprchu si můžete vybrat ze čtyř barev (bílá, černá, růžová a modrá). DogShower dělá domácím mazlíčkům dobře a vám ušetří nervy a čas.

Zdroj fotografií: Hansgrohe

Rodinné umyvadlové baterie Finoris

Baterie Finoris se vyznačuje především tím, že je vyšší než běžné umyvadlové baterie a hodí se k umyvadlům větších rozměrů, které v rodinné koupelně určitě oceníte. Hned na první pohled určitě nepřehlédnete štíhlou ruční vytahovací sprchu, která se po použití plynule vrátí do své původní polohy. Velkým bonusem je to, že umožňuje široký rádius pohybu rukou pod kohoutkem a umyvadlo se díky tomu stane všestranně použitelným.

Finoris se přizpůsobí každému podle jeho potřeb, co se týká proudu, množství i teploty vody. Vykoupat v umyvadle miminko, vyprat huňatý svetr nebo si narychlo umýt vlasy je s baterií Finoris pohodlné jako nikdy předtím.

Zdroj fotografií: Hansgrohe

Společně strávené chvíle rodinné pohody a radosti se nemusí odehrávat jen v dětském pokoji, kuchyni nebo obýváku. Vybavte si rodinnou koupelnu a užijte si čas se svými miláčky naplno také tam. Sofistikované vybavení do koupelny pro celou rodinu je k dostání v showroomech Keraservis v Praze, Brně nebo Ostravě.

Keraservis

logo
Kaštanová 515/125a
620 00 Brno

telefon: +420 515 919 565
e-mail: info@keraservis.cz

web: www.keraservis.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Přečtěte si více k tématu Zařizovací předměty v koupelně

Zdroj: Hornbach

Krása mozaiky opět na výsluní. Jaká je historie mozaiky a proč ji využít u sebe doma?

Menší poskládané geometrické tvary, pro něž se vžil název mozaika, využívají lidé již více než pět tisíc let. Dochovaly se vzácné exempláře z Persie, Číny, Indie či Řecka. Původně šlo o nejrůznější úlomky kamenů osekaných do tvaru krychle, aby bylo možné je umístit blízko sebe a dosáhnout tak zajímavého vykreslení…

Zdroj: konference-interiery.cz

Konference INTERIÉRY 2021

Ve čtvrtek 4. listopadu 2021 se koná jubilejní 10. ročník konference INTERIÉRY, která je určena interiérovým designérům, architektům, výrobcům nábytku a dalším profesionálům z oboru interiérů.

Zdroj: Mooden

Design koupelen s duchem římských lázní

Očista bývá v mnoha kulturách součástí těla i ducha, přičemž místo rekonvalescence nemusí být pevně určeno. Koupelna může být stejně tak očistnou svatyní, jako běžným místem denní potřeby. Koupelny se dokonce stávají součástí obývacích pokojů, běžněji ložnic.

REKLAMA