REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Bílé interiérové dveře Porta Doors rozzáří váš domov

Interiérové dveře nejsou pouhým prostředkem pro oddělení prostoru. Mohou být i krásným prvkem, který udělá z obyčejného interiéru něco výjimečného.
Zdroj: plancher.cz
Zdroj: plancher.cz

Bílé, plné i prosklené – interiérové dveře, co zanechají dojem

Nebojte se osadit zárubně bílými interiérovými dveřmi. Nabízejí řadu výhod. Bílá barva je nejen nadčasová, takže se vám nikdy neokouká, ale také se skvěle hodí ke všem ostatním barvám v interiéru. Mimo to, bílé dveře dokáží prostor projasnit a opticky zvětšit.

V nabídce společnosti Plancher najdete úžasné bílé interiérové dveře Porta Doors, které vynikají svou konstrukcí z kvalitního vrstveného dřeva a povrchu opatřeného dýhou, laminátem nebo folií. Podle toho, kam chcete dveře osadit, si můžete zvolit bílé dveře plné (hodí se do míst, kde je vhodné zachovat soukromí nebo prostor natvrdo oddělit) nebo bílé dveře prosklené, které mezi místnostmi propustí světlo a skvěle se tak hodí k chodbám, obývákům nebo kuchyním. Je už jen na vás, zda si vyberete bílé dveře s decentním prosklením v podobě úzkého proužku nebo zda bude prosklení výraznější a bude na dveřích dominovat.

Plancher s.r.o.

logo
Lovosická 439/42
19000 Praha 9

telefon: 603 279 682
e-mail: kelbich@plancher.cz

web: www.plancher.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat