REKLAMA
Hledat
Nový stavební zákon
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Kde si rychle půjčit před výplatou

Když vám nedorazí peníze ze zaměstnání včas, nebo vám klient ještě neproplatil fakturu a vám už nezbývá ani na běžné výdaje, není třeba hned omezovat svůj životní standard. V nelehké době může rychle pomoci nebankovní půjčka před výplatou, o níž lze žádat i z mobilu a která bude vyplacena už do čtvrt hodiny kterýkoliv den v týdnu.
Zdroj: Fotolia.com - kojin_nikon
Zdroj: Fotolia.com - kojin_nikon

O jakou částku lze žádat a na jak dlouho

Jestli chcete peníze využít na úhradu záloh na energie, cestování do práce, provoz domácnosti či cokoliv jiného, nemusíte nikomu sdělovat. V rámci nebankovní půjčky před výplatou si můžete na své záměry říct o 1 000 až 10 000 Kč se splatností 5 až 30 dní, přičemž záleží výhradně na vás, kolik to bude. Obecně přitom přitom platí, že čím dříve peníze vrátíte, tím levnější úvěr bude.

Okamžité schválení žádosti i vyplacení peněz

Čekání je bezpochyby to poslední, co by člověk v tíživé situaci chtěl. Nemusíte se však obávat, všechny žádosti jsou vyhodnocovány ihned po přijetí a obvykle to netrvá déle jak 5 minut. A pokud je vše v pořádku, dojde vzápětí k vyplacení půjčky do výplaty na váš účet. Ani tento krok netrvá dlouho, díky okamžitým platbám podporovaných většinou bank obdržíte peníze už do 10 minut, ať je všední den nebo víkend.

První půjčka může být zdarma

Jako neví klienti máte v případě dodržení podmínek navíc benefit v podobě bezplatného úvěru. Tedy pokud vám stačí od 1 000 do 5 000 Kč, může být první půjčka zdarma – stačí ji vrátit do 14 dní a nezaplatíte ani korunu navíc. Taková částka vám může třeba dorovnat chybějící rozdíl ceny chladničky, nebo pokrýt výdaje domácnosti.

Jaké jsou podmínky pro schválení žádosti

V zásadě jde pouze o základní údaje, aby mohlo dojít k ověření, že o půjčku před výplatou skutečně žádáte vy. Pokud jste dosáhli plnoletosti (tedy věku alespoň 18 let), stačí následující:

  • 2 doklady prokazující vaši totožnost (OP a ŘP nebo cestovní pas, případně rodný list)
  • pravidelný příjem (ze zaměstnání, povolání, podnikání či jiného zdroje; lze ověřit i přes výpisy z účtu)
  • aktuální telefonní číslo a e-mailovou adresu
  • vlastní bankovní účet (musí být veden na vaše jméno)

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Přečtěte si více k tématu Hypotéky a financování

Změny v hypotékách v roce 2017. Končí zlatá éra hypoték?

Změny v hypotékách v roce 2017. Končí zlatá éra hypoték?

Hypotéky a jiné úvěry na bydlení se zásadně mění. Nový zákon přináší větší ochranu klientům, ale také jim zásadně omezí možnosti hypotéku získat. Má se tím zabránit tomu, aby si lidé brali příliš vysoké úvěry, které jim v budoucnu způsobí problémy. V čem tedy dojde k zásadním změnám?

ČNB: Stoprocentní hypotéky skončí, finanční trh je stabilní

ČNB: Stoprocentní hypotéky skončí, finanční trh je stabilní

Banky a stavební spořitelny od října nebudou moci poskytovat úvěry na bydlení na 100 procent hodnoty zajištěné nemovitosti. V úterý 14. 6. to oznámila Česká národní banka. Zároveň v rámci Zprávy o finanční stabilitě informovala o zátěžových testech bank.