Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Už žádná špinavá fasáda – manuál, jak jednoduše postupovat

Ukázka aplikace nano nátěru FN NANO®, aneb jak si jednoduše vytvořit samočisticí fasádu.

Díky ochrannému nano nátěru získáte účinnou ochranu fasády před špiněním, zelenáním a porůstáním mikroorganismy se zárukou 10 let.

Jako bonus navíc se vaše fasáda nebude v létě tolik zahřívat, protože vytvořený nano štít ji bude chránit nejen před degradací povrchu vlivem UV záření, ale také až o 30 % ochladí její povrch. V létě to pro vás bude znamenat vyšší komfort bydlení a snížení nákladů na energii za klimatizaci.

Objednat si můžete u našich distribučních partnerů.

Podrobnější informace k aplikaci

Použito zařízení Airless s tryskou FF LP 510, tlak nastaven mezi 80 až 90 bary. Při aplikaci stříkáním je vhodné předem provést zkoušky na daném zařízení. Pistoli držíme kolmo od podkladu 20–30 cm daleko, záleží na povětrnostních podmínkách. Při stříkání je nutno si dát pozor na to, aby se zapínání i vypínání pistole dělo v pohybu. Při aplikaci musí být dodržený technologický postup podkladových vrstev – penetrace a barva doporučená výrobcem.

Detailnější video na správný aplikační postup:

FN-NANO s.r.o.

logo
Sídlo společnosti
Kamenné Žehrovice 23
273 01 Kamenné Žehrovice

e-mail: fn@fn-nano.com

web: fn-nano.com

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Foto:archiv FN-NANO s.r.o.

Bílá fasáda bude vždy stylová. Navíc může být stále zářivě čistá

Určitě znáte stesky typu: „Bílé barvy se bojíme. Kdyby tak existovalo něco, co nám prodlouží životnost fasády a udrží ji dlouho čistou bez jakékoliv údržby.“ Ale ono „to něco“ existuje, realizace snu o běloskvoucí fasádě se přímo nabízí – v ryze českém produktu, který využívá nejmodernějších poznatků vědy.

Zdroj: FN-NANO

Jak na fasádě dlouhodobě ušetřit? Za použití nano nátěru je to snadné

Vybrali jste si světlou barvu pro fasádu svého domu? Povrch se tolik nezahřívá, ale nevýhodou takových barev na fasádách bývá jejich viditelné znečištění. Málokdo ale ví o novince v podobě fasádního nátěru, který fasádu nejen dlouhodobě ochrání a udrží čistou, ale jeho povrch navíc odráží zpět do vesmíru tepelné i…

Foto: image bank Canva

Krásný dům, stále jako nový? Natřete fasádu nano nátěrem s garancí

Snem každého majitele domu je, aby jeho dům byl čistý, nemusel jej umývat, a dům přesto vypadal stále jako nový. Jak ale takového ideálního stavu dosáhnout? Nejčastější volbou je použití tmavé fasádní barvy, na níž prostě není špína vidět. Je to ale správné řešení?

REKLAMA