REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Bílá fasáda bude vždy stylová. Navíc může být stále zářivě čistá

Určitě znáte stesky typu: „Bílé barvy se bojíme. Kdyby tak existovalo něco, co nám prodlouží životnost fasády a udrží ji dlouho čistou bez jakékoliv údržby.“ Ale ono „to něco“ existuje, realizace snu o běloskvoucí fasádě se přímo nabízí – v ryze českém produktu, který využívá nejmodernějších poznatků vědy.
Foto:archiv FN-NANO s.r.o.

Všichni chceme bydlet ideálně v krásném a čistém domě. Z obavy před usazováním prachu, špíny a mikroorganismů se však většina majitelů domů přiklání k použití sytých odstínů, aby se viditelnost špíny minimalizovala.

„Ideálním a vysoce praktickým řešením je aplikace nano nátěru technologie FN NANO®. Funkce tohoto samočistícího nátěru jsou založeny na čistém a ekologicky velmi šetrném fyzikálním způsobu – fotokatalýze. Ochranný nátěr FN NANO® využívá energii slunce, kterou převádí na ekologický efekt přirovnatelný k horké plotýnce, která na sobě pálí špínu a škodlivé látky,“ vysvětluje Jan Procházka, vynálezce a majitel českého patentu pro technologii

Schéma fotokatalýzy v přírodě Foto:archiv FN-NANO s.r.o.

Žádná chemie bez postupné ztráty účinnosti

Nejedná se tedy o žádný chemický nátěr postupně uvolňující do svého okolí chemikálie a biocidní přípravky k hubení mikroorganismů, který časem úplně ztratí svoji účinnost. Chystáte-li se v letošním roce stavět rodinný dům nebo revitalizovat svoji fasádu, nyní je právě ten správný čas se zamyslet nad tím, jestli tyto úkony budete v budoucnu chtít neustále opakovat, anebo jestli dáte přednost dlouhodobému řešení, klidu a úspoře financí.

Není to nic složitého, u rodinného domu to zvládne každý sám, nebo si nechte poradit od odborníků. Jak na to se můžete podívat zde.

Desetiletá garance

„Důležité je dodržet správné postupy a pak bude vaše fasáda na dlouhé roky ošetřená a chráněná před vlivem UV záření, před degradací povrchu, před porůstáním plísní, řasami a dalšími mikroorganismy s garancí 10 let,“ doplňuje Jan Procházka.

A hlavně se už nemusíte bát vytvořit na svém domě bílou fasádu, která zůstane dlouho čistá a v létě bude navíc i ochlazovat povrch vašeho domu.

Více o této české patentované technologii se dozvíte na stránce: www.fn-nano.com

Co vám nátěr FN NANO® zajistí?

  • Dlouhodobou čistotu povrchu
  • Zabrání napadení mikroorganismy
  • Odcloní téměř ze 100 % UV záření
  • Ochladí povrch fasády
  • Zářivě bílou barvu
  • Prodlouží životnost fasády

FN-NANO s.r.o.

logo
Sídlo společnosti
Kamenné Žehrovice 23
273 01 Kamenné Žehrovice

e-mail: fn@fn-nano.com

web: fn-nano.com

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: FN-NANO

Jak na fasádě dlouhodobě ušetřit? Za použití nano nátěru je to snadné

Vybrali jste si světlou barvu pro fasádu svého domu? Povrch se tolik nezahřívá, ale nevýhodou takových barev na fasádách bývá jejich viditelné znečištění. Málokdo ale ví o novince v podobě fasádního nátěru, který fasádu nejen dlouhodobě ochrání a udrží čistou, ale jeho povrch navíc odráží zpět do vesmíru tepelné i…