REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Oficiální výrobek pro chytrá řešení: Chytrý strom AS-POUSTR

Soutěž je určena pro města, obce a kraje, ale také pro dodavatele chytrých řešení, kteří se chtějí zapojit do sdílení dobré praxe při využívání postupů a trendů při dlouhodobě budované koncepci Smart.
Zdroj: asio.cz
Zdroj: asio.cz

V soutěži se hodnotí a podporují realizace konkrétních projektů a dlouhodobých strategií v rámci problematiky chytrých měst (Smart City). Soutěž je určena pro města, obce a kraje, ale také pro dodavatele chytrých řešení, kteří se chtějí zapojit do sdílení dobré praxe při využívání postupů a trendů při dlouhodobě budované koncepci Smart City. Jedním z dodavatelů chytrých řešení je i ASIO NEW, a to má ve svém portfoliu řadu výrobků, které chytrá řešení podporují. V rámci soutěže Chytrá města 2022 byly oceněný projekty a řešení celkem v 9 kategoriích a dalších 5 projektů získalo zvláštní cenu odborné poroty. Náš chytrý strom AS-POUSTR byl mezi vyhodnocenými výrobky a získal certifikát osvědčující, že chytrým řešením.

ASIO

logo
Kšírova 552/45
619 00 Brno

telefon: 548 428 111
e-mail: asio@asio.cz

web: www.asio.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: ASIO NEW, spol. s r.o.

Sprchové výměníky … snižujeme produkci CO₂

Jedná se o aktuálně skloňované téma ve všech odvětvích, které nás napadne. Je nutné se nad tímto tématem zamýšlet a svou činností přispívat k uhlíkové neutralitě, tedy snižovat produkci CO 2 .