Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Akční nabídka střešních krytin SATJAM

Zabezpečte se proti inflaci a investujte chytře. Díky akční nabídce střešních krytin SATJAM si můžete pořídit novou plechovou střechu o něco výhodněji a zvýšit tak hodnotu svého domu.
Střešní krytiny SATJAM jsou nyní za zvýhodněnou cenu a představují tak v době nevyzpytatelného vývoje inflace vhodnou investici. Zdroj: SATJAM s.r.o.
Střešní krytiny SATJAM jsou nyní za zvýhodněnou cenu a představují tak v době nevyzpytatelného vývoje inflace vhodnou investici. Zdroj: SATJAM s.r.o.

Vývoj inflace v posledních měsících znepokojuje jak firmy, tak i veřejnost. Český výrobce lehkých plechových střešních krytin, společnost SATJAM proto vyhlásila stop inflaci a snížila ceny u vybraných krytin. „Investice do kvalitní krytiny zlepší komfort bydlení, prodlouží životnost stavby a zvýší její hodnotu. U těch plechových jsou pak výhodou nižší náklady i na vlastní realizaci. Díky jejich nízké hmotnosti totiž kladou nižší nároky na konstrukci krovu, což investorovi umožňuje optimalizovat náklady na nosnou konstrukci i na vlastní montáž. Realizace je navíc obvykle velmi rychlá, dům tak může být pod novou střechou již za několik málo týdnů,“ uvádí Petr Tureček, produktový manažer společnosti SATJAM. Pro výrobu prémiových střech se používá norský hliník či případně švédská ocel. Díky použitému materiálu krytina výborně odolává povětrnostním vlivům, poskytuje dlouhou životnost a klade jen minimální nároky na údržbu. Tvárnost materiálu umožňuje široké možnost zpracování jak z pohledu rozměrů, tak i designu, který plní nároky minimalistické architektury, či případně dokáže věrně napodobovat střešní tašky.

Akční nabídka se vztahuje na vybrané střešní krytiny a platí do 31. 10. 2023. Podrobnosti naleznete zde.

SATJAM s.r.o.

logo
Michalská 1032/21
710 00 Ostrava

telefon: 596 223 511
e-mail: poptavky@satjam.cz

web: www.satjam.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

zdroj: SATJAM

Šaty dělají člověka – střecha dělá dům

Vlastnictví chat a chalup je českým národním sportem. Jsou to stavby opečovávané s láskou, nicméně na v pořadí druhé nemovitosti obvykle nezbývá tolik prostoru ani financí, kolik by potřebovaly. Kvůli tomu je tu a tam vidět, že nich zapracoval zub času a potřebují opravu i modernizaci. Právě proměny chat a chalup…

Zdroj: SATJAM

S kreativními krytinami se fantazii meze nekladou

Střecha už dávno není jen štítem před nepřízní počasí. Od této dominantní stavební konstrukce se očekává, že bude nejen spolehlivě sloužit, ale také dobře vypadat. Fantazie při plánování střechy proto pracují na plné obrátky, jenže narážejí na mantinely technických možností jednotlivých krytin. Některé ale přece jen…

Střešní krytina Taurus. Zdroj: SATJAM

Znáte výhody maloformátových plechových krytin?

Základním rozlišovacím znakem plechových krytin SATJAM je, zda jsou vyrobeny z oceli nebo z hliníku. Dále se dělí na krytiny velkoformátové a maloformátové. Jistě, název napovídá, že rozdíl bude v rozměrech. Jenže, co to znamená v praxi?