REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Bude screenová roleta vhodným řešením i pro váš domov?

Ve světě stínění se screenové rolety osvědčily jako elegantní řešení. Díky jejich odolnosti a flexibilitě mají širokou škálu využití. A jak mohou screenové rolety vylepšit váš domov? Čtěte dále.
Zdroj: MINIROL – specialisté na rolovací systémy
Zdroj: MINIROL – specialisté na rolovací systémy

Screenové rolety jsou vyrobeny z odolných materiálů

Výroba z odolných materiálů, jako jsou skleněná a polyesterová vlákna obohacená o PVC vrstvu, zajišťuje, že jsou screenové rolety nejen pevné, ale také odolávají proměnným povětrnostním podmínkám. A to ať už prudkému slunci, silnému dešti, nebo větru. Screenová roleta udrží svou formu a funkčnost po dlouhá léta, aniž by vybledla. Proto mimo jiné nabízíme až pětiletou záruku.

Proč jsou screenové rolety vhodné pro každý domov?

Výběr screenových rolet je záležitostí, která vyžaduje promyšlený přístup a zvážení všech aspektů. Jedno je ale jisté, jakmile objevíte komfort a výhody, které s sebou venkovní stínění přináší, budete litovat, že jste na ně nenarazili dříve.

  • Esteticky pěkné
  • Funkční
  • Velmi odolné

O screenové rolety je třeba se správně starat

Screenové rolety vyžadují pravidelnou údržbu a čištění, aby si zachovaly svoji funkčnost a krásný vzhled. Pravidelná kontrola mechanismu a integrity materiálu, odstraňování nahromaděných nečistot měkkým kartáčem či hadříkem, mírné mycí prostředky pro hloubkové čištění a včasná výměna opotřebovaných dílů. To všechno je důležité k prodloužení životnosti screenových rolet.

MINIROL - specialisté na rolovací systémy

logo
Košíkov 76
59501 Velká Bíteš

telefon: +420 566 502 411
zelená linka: 800 400 115
e-mail: info@minirol.cz

web: www.minirol.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: MINIROL - specialisté na rolovací systémy

Rolovací garážová vrata – ušetří čas i peníze

Rolovací garážová vrata jsou modernější variantou klasických, křídlových vrat. Poskytují spoustu výhod a mohou ušetřit jak váš čas, tak i peníze. Nevěříte? Čtěte dále a dozvíte se více.

Zdroj: MINIROL - specialisté na rolovací systémy

Proč si pořídit rolovací garážová vrata?

Rolovací garážová vrata kombinují elegantní design s funkčností a ochranou proti zlodějům. Čtěte dále a dozvíte se o rolovacích garážových vratech vše potřebné.

Zdroj: MINIROL

Co možná i vy nevíte o screenových roletách

Jeden ze základních typů venkovního stínění jsou screenové clony. Možná je vídáte za okny domů. Sepsali jsme 7 bodů, které lidé nejčastěji o screenových roletách nevědí, ale rozhodně by měli.

REKLAMA