Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Tichá revitalizace stoupaček pro vaši bezpečnost a pohodlí

V bytových domech jsou stoupačky tajemným hrdinou, který umožňuje bezproblémové fungování našich domovů. Čas a opotřebení však neminuly ani tyto klíčové komponenty, které mohou představovat riziko pro naši bezpečnost a pohodlí. Rozhodnout se pro revitalizaci schodišťových stupňů znamená investovat nejen do svého domova, ale také do svého zdraví a kvality života.
Zdroj: UPONOR, s.r.o.

Uponor Decibel představuje revoluční systém kanalizačních trubek, který přináší tichou revoluci do obytných domů. Systém Decibel vytváří nový standard bezpečnosti, pohodlí a ekologické udržitelnosti. Zde je několik důvodů, proč byste měli o tomto inovativním výrobku uvažovat.

  • Ticho, prosím! Uponor Decibel vám přináší klid a ticho, které doma potřebujete. Jeho vícevrstvá struktura a vysoká měrná hmotnost eliminují hluk spojený s odpadní vodou, takže uslyšíte jen to, co opravdu chcete slyšet.
  • Zdravé pro životní prostředí: Systém Decibel je nejen tichý, ale také šetrný k životnímu prostředí. Pomáhá odstraňovat azbestové prvky z potrubí, čímž přispívá k lepší ochraně naší planety a udržitelnosti.
  • Jednoduchá instalace: Uponor Decibel přináší snadnou instalaci bez nutnosti použití speciálního nářadí. To znamená, že své životní prostředí můžete zlepšit rychle, efektivně a bez zbytečných potíží.
  • Dlouhodobé úspory: Investice do renovace stoupaček Uponor Decibel se vám může dlouhodobě vyplatit. Studie ukazují, že náklady na preventivní výměnu potrubí jsou v průměru o 30 % nižší než náklady na opravu poruch a úniků.
  • Splnění hygienických norem: Nový systém Decibel zajišťuje nekompromisní kvalitu pitné vody, která je základem zdravého životního stylu pro vás i vaši rodinu.

Uponor Decibel není jen výrobek. Je to záruka, že váš bytový dům bude tichý, bezpečný a připravený na budoucnost. Investujte do bezpečnosti, pohodlí a zdraví své rodiny. Rozhodněte se pro Uponor Decibel a začněte žít život, který si zasloužíte.

UPONOR, s.r.o.

logo
Zelený pruh 95/97
140 00 Praha 4 - Braník

telefon: Zákaznický servis a logistika: +420 233 313 844, Technická podpora: +420 603 110 920
e-mail: info-cz@uponor.com

web: www.uponor.com/cs-cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: UPONOR, s.r.o.

Celoroční provoz s možností chlazení a vytápění pomocí jednoho systému

Thermatop S je sálavý systém vytápění a chlazení na bázi vody, který zajišťuje příjemné vnitřní klima ve všech ročních obdobích při efektivní spotřebě energie. Díky flexibilitě konstrukce podhledu se hodí jak pro novostavby, tak pro rekonstruované budovy. Montáž bez použití nářadí umožňuje rychlou a snadnou…