REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Recepční od Konica Minolta se nikdy nemračí

Chytré kamery řeší nedostatek kvalifikované pracovní síly a aktivní ochranu majetku. Z analýz Konica Minolta plyne, že kromě zefektivnění evidence návštěv pomůže tzv. e-kiosek k až 80% úspoře nákladů.
Zdroj: Konica Minolta Business Solutions Czech spol. s r.o.

Reagujeme jak na zvyšující se nároky na ochranu osobních údajů a fyzické zabezpečení firem, tak na postupně sílící personální krizi. Moderní technologie přitom mohou zautomatizovat až 50 % administrativních, podpůrných či recepčních činností. U e-kiosku hovoříme konkrétně o možnosti provozu v režimu 24/7 bez ohledu na neschopenky, při současném zrychlení a standardizování souvisejících činností a snížení nákladů,“ řekl Petr Atanasčev, marketingový ředitel divize inteligentních kamerových systémů Konica Minolta Europe, a dodal: „E-kiosek nabízí řešení pro současnou i budoucí situaci. Zatímco nyní může odlehčit často přetíženým zaměstnancům, zkrátit fronty a zvýšit bezpečnost, do budoucna nabízí řešení obecného nedostatku zaměstnanců v určitých profesích.

Podle Konica Minolta by se již za pár let mohl u vstupu do každé větší společnosti nacházet dotykový panel s intuitivním ovládáním. Návštěvníci se snadno zaregistrují pomocí občanského průkazu nebo stále rozšířenější bankovní identity. Z panelu e-kiosku se přitom návštěva může spojit pomocí telefonu či videohovoru s osobou, za kterou přichází.

Technologie je vhodná jak pro recepce hotelů či velkých firem, tak pro administrativní objekty, autosalony nebo rezidenční, průmyslové či logistické areály. „Tam je možné využít řešení rovněž na vrátnicích a vjezdech do areálů, a to jak pro evidenci návštěv, tak pro navádění nákladních vozů na patřičné odbavovací rampy,“ připomněl P. Atanasčev.

Konica Minolta Business Solutions Czech spol. s r.o.

logo
Žarošická 13
628 00 Brno

telefon: +420 841 777 777

web: www.konicaminolta.cz/cs-cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: Konica Minolta Business Solutions Czech spol. s r.o.

Konica Minolta roste v oblasti kamerových řešení pro průmysl

V ČR a na Slovensku se zvyšuje zájem o videoanalytický software Konica Minolta s prvky umělé inteligence. Ředitelem nově vzniklé divize Konica Minolta Forxai Video Vision se stal Milan Obertík.