REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Nové bezrámové centrum v showroomu OKNA.EU

V novém bezrámovém centru v showroomu Praha-Pankrác se mohou zájemci na ploše více než 500 m2 seznámit s celoprosklenými rohy, bezrámovým zasklením, bezprahovým řešením otvíravých dveří a posuvných portálů, velkoformátovými HS portály se skrytými křídly a dalšími detaily bezrámového řešení s možností elektrických posuvů.

Společnost OKNA.EU klade tradičně důraz na kvalitu technické služby jak pro zákazníka, tak autora projektu a zároveň respektuje přání architekta. Bezrámové centrum tak může sloužit i jako inspirace architektům a jejich klientům při výstavbě domů. Odborníci firmy jsou připraveni všem poradit s vhodným typem zasklení či výběrem dveří do jejich domu a odpovědět na všechny dotazy.

Společnost OKNA.EU vystavuje ve dvou prostorných showroomech Praha-Pankrác a Říčany-Modletice celé portfolio včetně oken a dveří velkých formátů, které běžně v klasických prodejnách k vidění nebývají. Vedle základních typů oken jsou v nabídce obou showroomů i prémiové produkty, jako moderní posuvné HS portály, hliníkové vchodové dveře v designovém provedení či neobvyklá velkoplošná zasklení. Přibližují také možnosti elektrického ovládání dveří, posuvů, oken, žaluzií a rolet včetně stínění celoprosklených a otevřených rohů. Z materiálů je hojně zastoupen hliník, ale použity jsou i prvky dřevohliníkové a plastohliníkové. Vystavené produkty nejsou pouhými řezy, nýbrž finálním řešením oken a dveří do rodinných domů. Zákazníci si díky tomu mohou jednotlivé produkty nejen prohlédnout a porovnat, ale také si zkusit ovládání oken nebo dveří ještě předtím, než se pro jejich nákup rozhodnou. „Naše showroomy jsou na českém trhu ojedinělé svým rozsahem, zákazníci si v nich mohou nejen prohlédnout, ale i vyzkoušet manipulaci například s hliníkovými a dřevohliníkovými okny v různých designových variantách, včetně zabudovaných žaluzií, skrytých křídel či bezrámových detailů,“ přiblížil význam prémiových showroomů Ing. Jiří Chomát ze společnosti OKNA.EU.

Showroom Praha-Pankrác zájemci najdou na magistrále ve směru do centra před sjezdem na Pankrác a Podolí. Jeho největším lákadlem je unikátní panoramatická posuvná stěna s elektrickým ovládacím systémem ve zcela bezrámovém provedení, ale jsou v něm zastoupena prakticky všechna konstrukční řešení celoprosklených rohů. Druhý showroom – v Říčanech-Modleticích – je dobře dostupný z Pražského okruhu u sjezdu z D1. Velká část jeho výstavní plochy je vyčleněna pro zimní zahrady a speciální konstrukce posuvných a skládacích dveří, které jsou pro ně vhodné.

V následujících měsících si mohou zájemci zasoutěžit o okna společnosti OKNA.EU v třetím ročníku fotografické soutěže, kterou letos společnost pořádá ve spolupráci s portálem Svépomocí.cz. V soutěži se hraje o ceny v hodnotě více než 200 000 Kč. Do soutěže se mohou zapojit i lidé, kteří od společnosti OKNA.EU již letos okna poptávali. V případě výhry budou moci poukaz uplatnit i zpětně na okna zakoupená v letošním roce.

OKNA.EU

logo
vzorková prodejna Pankrác, ul. 5.května (magistrála směr do Prahy)
140 00 Praha 4

telefon: 773 360 000
e-mail: okna@okna.eu

web: www.okna.eu

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Přečtěte si více k tématu Okna

Zdroj: AdobeStock - vladimirnenezic-1

Není sklo jako sklo. Okenní skla mají technické možnosti, které se vyplatí využívat

Není sklo, jako sklo. Okenní sklo může mít různé vlastnosti. Na domě můžeme využít skla akustická, protipožární, bezpečnostní. Náhledem do budoucnosti je technologie aktivních skel, které se zatemňují či zmatní řízeně. Začneme ale pěkně popořadě. Z čeho se okenní sklo skládá? A proč se nedávají na celý dům stejná skla?

Zdroj: TZB-info

Jak rekonstruovat a provozovat bytový dům? Poradíme na konferenci. Registrujte se!

S rozvojem technologií, zvyšováním podpory z dotačních programů a s novými povinnostmi z oblasti elektromobility čekají nové i stávající bytové domy nové investice. Jak se na ně připravit a kde na ně vzít? I to bude tématem konference Rekonstrukce a provoz bytových domů, kterou pořádá portál TZB-info 3. listopadu v…

Zdroj: Jiří Zilvar

Český soběstačný dům využívá na maximum výhledy do krajiny a energii ze slunce. Vyzkoušeli jsme ho!

Samota, klid, výhled na okolní lesy, zpěv ptáků a bzučení hmyzu. To jsou hlavní atributy místa, ve kterém stojí dům, který nepotřeboval žádné přípojky. Funguje zcela autonomně a známý je pod názvem Český soběstačný dům. Naši redaktoři v něm strávili tři dny, aby ho důkladně odzkoušeli. Co zaujalo šéfredaktora…

REKLAMA