REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Společnost UMAKOV CZ vás přivítá na letošním veletrhu FOR ARCH

Přijďte navštívit náš stánek Umakov CZ v hale 3 - stánek A06 na 28. mezinárodním stavebním veletrhu For Arch ve dnech 19. 9. - 23. 9. a inspirujte se trendy v oblasti moderního zábradlí.

Naše nabídka – zpříjemněte si s námi vaše bydlení

 • Skleněné zábradlí –bezsloupkové provedení (široký sortiment hliníkových profilů, bodových držáků skla, spigotů, osových i mimo osových držáků skla, sloupků, skleněných tabulí, madel, komponentů k LED sadám, ...).
 • Nerezové zábradlí - s horizontální výplní (broušené nebo leštěné, lankový systém, čtvercový systém, dřevěný systém), s vertikální výplní, sety zábradlí, kotvení shora nebo ze strany.
 • Nerezový hutní materiál.
 • Prodej širokého sortimentu jednotlivých komponentů pro zábradlí (držáky madel, držáky výplní, ukončení madel, spojky, kolena, příruby, kotvení sloupků, ...).
 • Skleněné systémy (přístřešky, "spidery", systém posuvných a křídlových dveří, sprchové systémy, skleněné stěny, ...).
 • Schodiště (segmentové, stavebnicové, ...).
 • Bránové příslušenství (samonosné, kolečkové, závěsné, křídlové).
 • Pohony (CAME, Nice, KEY, Rollkit).
 • Kované polotovary (hroty, ornamenty, tyče, zdobený materiál, ...).
 • Příslušenství (barvy, patiny, ...)
 • Výroba atypů.

Pokud si přejete prohlédnout naše produkty nebo získat bližší informace, navštivte náš stánek Umakov CZ v hale 3 - stánek A06, kde budou k dispozici odborníci, kteří vám ochotně poradí. Sleva při registraci na výstavě.

Více informací naleznete také zde: www.umakov.cz, www.umakovshop.cz

Sdílet / hodnotit tento článek

Přečtěte si více k tématu Schodiště

Zdroj: Fotolia.com - Fotolyse

Jaro se blíží, můžeme už stavět?

Stavební firmy doporučují zdění během zimního období přerušit, aby mohla hrubá stavba řádně vymrznout. Zimní maltové směsi mohou prodloužit stavební sezonu především o ty dny, kdy se teplota dostává k nule. Klasická malta potřebuje teploty nad 5 °C.

Jak postavit schodiště: Řemeslný workshop na Fakultě stavební ČVUT v Praze

Jak postavit schodiště: Řemeslný workshop na Fakultě stavební ČVUT v Praze

V říjnu roku 2018 se v Ateliéru D Fakulty stavební ČVUT v Praze konal workshop „Schodišťové konstrukce – Řemeslná obnova historických staveb“. Workshopu se jako lektoři zúčastnili zaměstnanci Fakulty stavební ČVUT v Praze, Národního technického muzea a odborníci z praxe. Na straně účastníků se na akci podíleli…

Stavební deník je možné vést i on-line

Stavební deník je možné vést i on-line

Stavební deník je důležitý dokument. Není to jen „zase nějaký papír co po mě chce úřad“ ale důležitý důkazní materiál v případě, že se vyskytne potřeba reklamace či poruch stavby. Jeho zápisy mohou být důležité i při hledání příčin poruch i na stavbách svépomocí. Je v něm zapsáno vše podstatné – například jaké bylo…

Schodiště nebo výtah? S Vertical Walking se dostanete vzhůru vlastní silou bez námahy

Schodiště nebo výtah? S Vertical Walking se dostanete vzhůru vlastní silou bez námahy

Výtah je hlučný, nákladný na provoz a údržbu, jeho kabina zabere velké množství místa. Oproti tomu schodiště je téměř bezúdržbové, místa ale zabere ještě více a chůzi po něm nemusí lidé staršího věku nebo s úrazem zvládat. Podívejme se na jednu stavební „vychytávku“, kterou se dostanete vzhůru i dolů vlastní silou,…

Eskalátor, pohyblivé schody si nechal před 125 lety patentovat Jesse Reno

Eskalátor, pohyblivé schody si nechal před 125 lety patentovat Jesse Reno

Pohodlně jezdit na eskalátorech dnes můžeme díky vynálezu, který si před 125 lety, 15. března 1892, nechal patentovat americký technik Jesse Reno. Jeho "pohyblivé schody", vlastně spíš jezdící rampa, ještě nesloužily jako dopravní prostředek, ale jako zábavná atrakce na newyorském Coney Islandu. Jednalo se o běžící…

REKLAMA
REKLAMA

REKLAMA