REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

LED trubice: Inovativní náhrada za zářivky, která šetří peníze i zdraví očí

Moderní, ekologické a úsporné řešení osvětlení v komerčních prostorech i v domácnosti, nabízí LED trubice, které lze jednoduše a bezpečně instalovat do zářivkových svítidel.

LED trubice jsou výkonné zdroje světla za skvělou cenu. Na rozdíl od klasických rtuťových zářivek šetří kromě peněz i vaše oči. Hodí se pro použití v nástěnných i stropních svítidlech. Jsou dostupné, variabilní a jejich výměna je jednoduchá a bezpečná

Pokud vaše prostory disponují osvětlovacími soustavami se zářivkami, neváhejte je modernizovat a vyměňte klasické zářivkové zdroje za úsporné LED trubice. Zachováte tak úroveň intenzity osvětlení a snížíte díky úspornosti LED zdrojů náklady na elektrickou energii.

LED trubice vybírejte podle toho, kam je chcete umístit. Pokud potřebujete osvětlení v garáži, skladovacích prostorech nebo v chladírenských boxech, musíte sáhnout po odolných trubicích. Tou je například OSRAM SubstiTUBE ST8 G13A-HF, která je použitelná v rozmezí teplot od -20 °C do +50 °C.

Řešíte-li osvětlení v domácnosti, pak vybíráte trubice, které umístíte pod kuchyňskou linku nebo do koupelny. V tomto případě záleží na velikosti svítidla, do kterého chcete světelný zdroj instalovat.

LED Trubice

Dobré je myslet i na to, jakou barvu světla zdroj vyzařuje. V kuchyni i v koupelně bez oken, uvítáte světlo co nejbližší tomu přirozenému. Stejně tak v kancelářích a výrobních prostorech, je ve většině případů nedostatek denního světla. Klesá tak aktivita a zvyšuje se únava. Je proto vhodné volit trubice od 3000 K do 6500 K, které poskytují bílé světlo.

K & V ELEKTRO a.s.

logo
Strakonická 3155/1d
150 00 Praha 5 - Smíchov

telefon: +420 223 223 224
e-mail: info@kvelektro.cz

web: www.kvelektro.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Čtěte i další díly seriálu

  1. Jak správně připevňovat pomocí hmoždinek?

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Venkovní osvětlení rodinného domu usnadní cestu a zvýší bezpečnost

Venkovní osvětlení rodinného domu usnadní cestu a zvýší bezpečnost

Na základě venkovního osvětlení domu si návštěva často vytváří první dojem z vašeho domova. Dekorativní funkce osvětlení odvíjející se od vašeho vkusu či architektonického záměru je proto zajisté důležitá, neměla by být ale jediným aspektem, kterým se budete při jeho výběru řídit.

Nenechte výběr vánočního osvětlení na poslední chvíli!

Nenechte výběr vánočního osvětlení na poslední chvíli!

Vyhýbáte se předvánočnímu shonu a rádi řešíte vše s předstihem? Nezapomeňte se už teď zamyslet nad tím, jestli letos neobnovit či nerozšířit vaše zásoby venkovních světelných dekorací. Ty už zdaleka nemusí zahrnovat jen vánoční řetězy.

REKLAMA